X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone Staraczki - help me !
Odpowiedz

Doświadczone Staraczki - help me !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolinaat Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim przyszłym i obecnym Mamusiom :)

    Od 4 miesięcy staram się z partnerem o potomka (lub potomkę :) ). Wcześniej miałam podejrzenie PCOS, ae w tym temacie wszystko unormowane. Mam hashimoto i niedoczynność tarczycy od paru lat- leczone i ustabilizowane hormony.
    Z racji starań, wiadomo - nie zabezpieczamy się, myślenie mamy 'a nuż będzie złoty strzał' hehe :)
    I tu pojawia się clue - za 2 dni powinnam dostać okresu. Kochaliśmy się w dniu owu zarówno w tym jak i w zeszłe miesiące i w tym jest jakby hmm...inaczej ?
    Do tej pory nie bolały mnie piersi (mimo rozmiaru - 75H), natomiast od ponad półtora tygodnia bolą, ale sutki, które stały się nie tyle co większe ile ciemniejsze. No po prostu mnie szczypią. Śluz obserwuję i jak normalnie przed swoją miesiączką już powinien być jasnobrązowy i gęsty (bo zawsze taki był) i wogóle powinnam być tam, na dole suchelcem, tak teraz mój śluz jest raczej wodnisty, błyszczący, z lekkimi mlecznymi grudkami. Zauważyłam też, że robi się hmm delikatnie lepki. Ale cały czas mam uczucie wilgotności, jakbym miała się albo posikać albo dostać @.
    Mam też bóle podbrzusza, które stało się lekko jakby nabrzmiałe (jakby wzdęte) i twardsze. Szarpią mnie też jajniki, nie wygodnie leży mi się na brzuchu.
    Za to porpawiły mi się włosy - wcześniej przy każdym myciu leciały garściami, teraz dosłownie parę sztuk i wogóle są gęstsze niż były, paznokcie rosną mi jak oszalałe. Zeszły tydzień powitałam koszmarną 3 dniową zgagą, mdli mnie, mam zawroty głowy i wogóle czuję się, jakbym była przeziębiona. Mój partner nawet się zastanawiał wczoraj, czy nie mam po prostu temperatury - tu uprzedzam Wasze pytania: nie, nie mierzyłam wogóle. Ani na dole ani nigdzie. Boli mnie dół kręgosłupa, lędźwia. Kręci mi się w głowie i szumi mi w uszach.
    Jestem rozdrażniona, byle pierdoła mnie irytuje, a zaraz wybucham smiechem. Czuję się po prostu dziwnie.

    Robiłam 2 testy baby pink 7 dni po owu i przedwczoraj - oba negatywne.

    Dziewczyny, czy któraś miała podobnie i @ nie przyszła, a wy zobaczyłyście II kreseczki ? Dodam, że jestem 2 dni przed spodziewaną miesiączką.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam właśnie teraz i w 2 ciąży. Oczywiście może to świadczyć o ciąży, dla mnie właśnie taki sluz jakby lekko sparzone białko to jest typowo ciążowy. Równie dobrze możesz widziec i czuć to co chcesz wiedzieć i możesz nie być w ciazy. Ale życzę by to były 2 kreski poczekaj do 10dpo i testuj. Powodzenia

    Karolinaat lubi tę wiadomość

  • Karolinaat Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Ja tak miałam właśnie teraz i w 2 ciąży. Oczywiście może to świadczyć o ciąży, dla mnie właśnie taki sluz jakby lekko sparzone białko to jest typowo ciążowy. Równie dobrze możesz widziec i czuć to co chcesz wiedzieć i możesz nie być w ciazy. Ale życzę by to były 2 kreski poczekaj do 10dpo i testuj. Powodzenia

    noo i wlasnie tego sie obawiam, ze moze widze wiecej niz bym chciala widziec...chociaz zarcie tostow ze znienawidzonym przeze mnie majonezem po 22 tez jest nowoscia dla mnie :P
    Dodatkowo jeszcze mam metaliczny posmak w ustach, a kochanap rzeze mnie kawa jakos nie specjalnie mi wchodzi.. eh mam nadzieje, ze @ nie nadejdzie...
    Dziekuje za odpowiedz ! :) :) i gratuluje 2 ciazy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ