Forum Starając się - ogólne dr med. Maria Bożena Kmita
Odpowiedz

dr med. Maria Bożena Kmita

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała_mi Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dziś wizytówkę tej pani doktor. Czy ktoraś coś słyszała na jej temat? A może jest jej pacjentka? Poleciła mi ja koleżanka, po 5 poronieniach, mówiąc ze ona jej pomogła.

q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • mała_mi Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać ze przyjmuje głównie w Krakowie, a wydaje mi się że sporo tutaj dziewczyn z tego pięknego miasta :)

q53jwvt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 stycznia 2014, 07:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) ja jestem z Krakowa ale nie kojarzę tego nazwiska, myślę że w końcu ktoś tutaj zajrzy kto Ci pomoże :-)
    Jeśli jesteś z Krakowa albo masz możliwość dojechać tutaj to polecam również klinikę Macierzyństwo i tam przyjmuje dr Szlachcic..
    :-)
    Pozdrawiam

mała_mi lubi tę wiadomość

• mała_mi Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem z Krk, ale mam w miarę niedaleko. Jeśli mój gin nie będzie w stanie zdiagnozować przyczyny poronień u mnie, pewnie zdecyduje się tam uderzyć.
    Dzięki :*

AnBe lubi tę wiadomość

q53jwvt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    do dr szlachcica trzeba trochę czekać więc jeśli się zdecydujesz to tak ok 2 tyg się czeka na wizytę. :) nie ma za co :)

mała_mi lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.