X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dr med. Maria Bożena Kmita
Odpowiedz

dr med. Maria Bożena Kmita

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dziś wizytówkę tej pani doktor. Czy ktoraś coś słyszała na jej temat? A może jest jej pacjentka? Poleciła mi ja koleżanka, po 5 poronieniach, mówiąc ze ona jej pomogła.

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać ze przyjmuje głównie w Krakowie, a wydaje mi się że sporo tutaj dziewczyn z tego pięknego miasta :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) ja jestem z Krakowa ale nie kojarzę tego nazwiska, myślę że w końcu ktoś tutaj zajrzy kto Ci pomoże :-)
    Jeśli jesteś z Krakowa albo masz możliwość dojechać tutaj to polecam również klinikę Macierzyństwo i tam przyjmuje dr Szlachcic..
    :-)
    Pozdrawiam

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem z Krk, ale mam w miarę niedaleko. Jeśli mój gin nie będzie w stanie zdiagnozować przyczyny poronień u mnie, pewnie zdecyduje się tam uderzyć.
    Dzięki :*

    AnBe lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do dr szlachcica trzeba trochę czekać więc jeśli się zdecydujesz to tak ok 2 tyg się czeka na wizytę. :) nie ma za co :)

    mała_mi lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ