X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne drożność jajowodów
Odpowiedz

drożność jajowodów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasolko_przyjdz Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała robioną drożność ale tą nowsza metodą przez usg? Jest się czego bać? ja mam jutro i strasznie sie stresuję i martwię że nie dam rady z bólu.. ;/ ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno temat byl poruszany w dziale "starając sie z pomocą medyczna" bo sa utworzone watki na temat HSG

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ