X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Druga kreska na tescie po upływie czasu? KTOS?COŚ?
Odpowiedz

Druga kreska na tescie po upływie czasu? KTOS?COŚ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wiki89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio zrobiłam test rano. Wynik okazał sie negatywny. Po kilku godzinach zerknęłam na test, a tam dwie kreseczki. Pomyślałam jednak, że nie mogę się tym sugerować.

    Miała któraś z was tak samo???

    (Pytam, bo staraliśmy się ostatnio, potem dostałam okresu, który był słaby i dziwny. I po okresie dopiero zrobiłam test. Ostatnio z rana mam biegunki i osatnio wymiotowałam, w dodatku wzdęcia. Jestem osłabiona i czuję takie jakby kłucie w jajnikach.)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam tak. nie wróże ci źle ale jeśli jesteś w ciąży a masz biegunke to może to się źle skończyć. moja znajoma miała biegunkę na samym początku i poroniła. Lekarz jej powiedział, że na 99% mogła poronić przez to. Ja jestem kolejnym na to przykładem, bo moje pierwsze objawy w ciąży też były biegunką. Nie chcę Cię straszyć, oby było wszystko w porządku, ale to takie moje życiowe potwierdzone informacje. A poza tym moja droga mogłaś spytać o to w innym już poście. Jest ich masa. Po co tworzyć kolejne ?

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ulotce każdego testu ciążowego jest napisane w jakim czasie odczytuje się wynik. Później test nadaje się wyłącznie do śmieci. Jeśli masz wątpliwości dużo szybciej niż forum rozwieje je proste badanie krwi.

    Mona_M lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiki89 wrote:
    (Pytam, bo staraliśmy się ostatnio, potem dostałam okresu, który był słaby i dziwny. I po okresie dopiero zrobiłam test. Ostatnio z rana mam biegunki i osatnio wymiotowałam, w dodatku wzdęcia. Jestem osłabiona i czuję takie jakby kłucie w jajnikach.)
    Wiesz co ostatnio taki wirus krąży. Wróży raczej jelitówkę.
    Słaby okres może znaczyć o braku owulacji slabym endometrium itp.
    Zrób badanie krwi beta HCG będziesz miała odpowiedź.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinno się po tak długim czasie odczytywać testu.
    Dlatego ja po 20 min zawsze wyrzucam test negatywny do śmieci, żeby później nie było właśnie takiej sytuacji.
    Nie sugeruj się tym. Idź na krew albo test powtórz jutro rano.

    Emma80 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to na pewno ciaza.

    Pomogłam? Cieszę sie - nie dziękuj;)

    majamia, Eklerka lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • wiki89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Summerka nie pytałam czy to ciążą. Zapytałam, czy któraś z dziewczyn miała taką sytuacje.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No okej, powiedzmy, ze miała, u jednej była ciaza, u innych nie i co, wiesz teraz więcej?

    Maialen lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 2 godzinach zobaczyłam 3 kreski :) Ja za każdym razem jak robię test i jest negatyw pokazuje mi się pozniej 2 kreska. Ale w ciąży nie byłam nigdy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 18:53

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiki89 wrote:
    Ostatnio zrobiłam test rano. Wynik okazał sie negatywny. Po kilku godzinach zerknęłam na test, a tam dwie kreseczki. Pomyślałam jednak, że nie mogę się tym sugerować.

    Miała któraś z was tak samo???

    (Pytam, bo staraliśmy się ostatnio, potem dostałam okresu, który był słaby i dziwny. I po okresie dopiero zrobiłam test. Ostatnio z rana mam biegunki i osatnio wymiotowałam, w dodatku wzdęcia. Jestem osłabiona i czuję takie jakby kłucie w jajnikach.)

    Wiesz co, ja w poprzednim cyklu straciłam ciążę biochemiczną (gdyby nie testy to nawet bym nie wiedziała), krwawienie wtedy było bardzo długie i obfite, a moja ginka powiedziała,że właśnie w takich przypadkach tak się dzieje.
    Więc raczej obstawiałabym raczej cykl bezowulacyjny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ