X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston - ile brac
Odpowiedz

Duphaston - ile brac

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda2201 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile najkrócej brałyście Duphaston, żeby wywołać miesiaczke? Czy 7 dni po dwie tabletki wystarczy? Jestem umówiona na histeroskopie, mam być między 8, a 12 dniem cyklu, a przez pcos mój okres to loteria… pasowałoby mi skończyć Duphaston po 7 dniach, to powinnam się wstrzelić, ale czy wtedy okres przyjdzie bez problemu🤔

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3269 3557

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda reaguje inaczej na proga więc ciężko jest powiedzieć. Jednej okres przyjdzie za raz po odstawieniu a innej nie. Ja np w tamtym cuklu brałam luteinę na wywołanie bo zależało mi żeby cykl niepotrzebnie się nie przeciągał a mam je meeega długie i okres przydał ósmego dnia po odstawieniu

    Ps brałam dwa razy jedną tabletkę przez tydzient

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2023, 11:45

    Magda2201 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magda2201 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o to mi chodzi, czy 7 dni będzie wystarczające :) poprzednio brałam 10, ale gdzieś widziałam na necie, że już 7 wystarczy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ