X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dwa male guzki na macicy
Odpowiedz

Dwa male guzki na macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 23 lutego 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam do was pytanie, wiem ze zadna z was nie jest lekarzem ( wizyte mam umowiona,ale ciekaowsc zzera) ale chcialabym zapytac czy ktore z was cos sie takiego przytrafilo? A moze syszala o tym? Dzis rano jak badalam sobie szyjke macicy wyczulam dwa male guzki niedaleko wejscia do macicy, Czy ktos wie co to moze byc? wizyte mam dopiero w srode i nie wiem czy powinnam sie martwic czy to cos zwyklego?

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 lutego 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam cie czy chodzi o małe guzki takie jak by ci krostki wyskoczyły ? bo ja tak mam i nie mam pojęcia co to jest.Wyskakuje mi to po owulacji najczęściej jak szyjka się obi twarda. Mam do ciebie prośbę jak będziesz u lekarza i spytasz się o to to napisz mi co ci powiedział. Z góry dziękuje :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 24 lutego 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ zapytam i na pewno dam znac (sroda), moze przydac sie innym dziewczynom odpowiedz,w kazdym razie ja tez jestem juz po owulacji 10 dni dopiero wczoraj to wyszulam ale moglo to wyjsc wczesniej bo nie siegalam szyjki do konca. Tak sa ta takei dwa aze guzki przypominajace krostki, bardzo dobrze wyczuwalne,znajoma mi powiedziala ze czasem to tak jest od hormonow ale zeby skontaktowac sie z lekarzem dla pewnosci.

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę czekać niecierpliwie na odpowiedz bo też takie same u siebie wyczuwam i pojawiają się ja wyżej napisałam jak macica robi się coraz twardsza :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 11 marca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29) niestety nie jestem wstanie powiedziec moja doktor kazala mi sie obserwwac,jutro wracam doniej bo mineelo troche casu i pojawilo sie wiecej guzkow i sa wieksze :( zaczynam sie bac :(

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ