X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dwie kreski na tescie owulacyjnym w dniu spodziewanej miesiączki. o co chodzi?
Odpowiedz

dwie kreski na tescie owulacyjnym w dniu spodziewanej miesiączki. o co chodzi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane, zrobiłam sobie dzisiaj dwa testy owu,i oba pokazały 2 kreski, owulacje mialam 14 dni temu, o co chodzi? :))) pomocyy ;))

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dostalas okres? Zrobilas test ciążowy? pozytywny test owulacyjny po owulacji moze swiadzczyc o ciązy

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam,ze ten sam temat pojawil sie dwa razy na tym samym forum, ale komputer mi sie zawiesil i wskoczylo dwa razy. ;) niestety nie ma gdzie go kupic ;) powinnam dostac dzisiaj, kluje mnie podbrzusze i strasznie bola mnie piersi, dziwnie z tymi testami .;)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odp ci na tym drugim poście. to jutro do apteki po test .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby sie nie pojawil @ .;)

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie prowadzisz wykresu?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie prowadze, zauwazylam rowniez to, ze moje brodawki zrobily sie sine, zaczynam sie stresowac, ze jednak przyjedzie ten okres. ;((

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ