X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dwie kreski na tescie owulacyjnym w dniu spodziewanej miesiączki. o co chodzi?
Odpowiedz

dwie kreski na tescie owulacyjnym w dniu spodziewanej miesiączki. o co chodzi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane, zrobiłam sobie dzisiaj dwa testy owu,i oba pokazały 2 kreski, owulacje mialam 14 dni temu, o co chodzi? :))) pomocyy ;))

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób test ciążowy . :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam,ze ten sam temat pojawil sie dwa razy na tym samym forum, ale komputer mi sie zawiesil i wskoczylo dwa razy. ;) niestety nie ma gdzie go kupic, jak sie okres nie pojawi to jutro kupie. ;) podbrzusze mnie kluje i strasznie mnie bola piersi. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ