X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dwie macice / wady macicy
Odpowiedz

Dwie macice / wady macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iNa Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie jestem tu nowa poszukuje kobiet którym udało się zajść w ciąże posiadając wadę macicy i które chętnie się podziela doświadczeniem . Może ktoś się znajdzie ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2021, 17:22

    Ja : 35 On :40
    Podwójna macica 🙄 🥴
    AMH : 2,64
    Niedoczynność tarczycy - eutyrox100

    On : OK

    2015 - puste jajo płodowe 😪
    2016 - histeroskopia/laparoskopia Knurów
    2016-2021 naturalne starania 😐
    2021- histeroskopia/laparoskopia Kraków ARTVIMED
    2021 - znowu histeroskopia/laparoskopia Katowice Angelius

    2022 decyzja invitro
    Marzec 1 procedura 1 transfer
    26.03 punkcja 🤞
  • Omegi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNa wrote:
    Witam serdecznie jestem tu nowa poszukuje kobiet którym udało się zajść w ciąże posiadając wadę macicy i które chętnie się podziela doświadczeniem . Może ktoś się znajdzie ☺️

    A jaką masz wadę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ