X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziecko po chemioterapii??
Odpowiedz

Dziecko po chemioterapii??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kayty Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!Czy udało się komuś zajść w ciąże po chemii? Z jednym jajnikiem? ;))

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayty wrote:
    Witam!Czy udało się komuś zajść w ciąże po chemii? Z jednym jajnikiem? ;))
    proponowano Ci mrożenie komórek jajowych przed chemią?
    Jeśli masz owu z tego jajnika, drożne jajowody a partner nasienie w normie oraz masz uregulowane hormony to powinno się udać

  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja akurat z dwoma jajnikami, a leczenie było w 2011 roku. Chłoniak. Chemia i radioterapia.
    Mam córkę 19 mcy :)

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ