Forum Starając się - ogólne Dziewczyny HELP! szyjka
Odpowiedz

Dziewczyny HELP! szyjka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kicia;) Debiutantka

Wysłany: 28 lipca 2014, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Staraczki i Zafasolkowane :) Baaaardzoooo was proszę po0móżcie!! Naczytałam się MEGA dużo o tym jak badać szyjkę i już mi się wszystko miesza hehehe i na prawdę sama nie wiem już jak to z moją szyjką jest, bo potrafię rozpoznać tylko zamknięta/otwarta :D ale w zasadzie się nie dziwię bo obserwuję ją dopiero 2 cykl :) ale głównym, nurtującym mnie pytaniem jest to jak powinna zachowywać się szyjka dzień lub dwa po owulce?? Może któraś z Was odpowie mi na podstawie własnych doświadczeń?
    Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :*

<3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2014, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz dni płodne, przed owulka to szyjka jest wysoko i jest miekka, a jak masz po owulce to powinna byc nisko i zamknieta, to tak w skrocie :)

kapturnica lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ