X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziewczyny prosze o rade!!!
Odpowiedz

dziewczyny prosze o rade!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 12 dni bolaly mnie piersi, z rana nie moglam wstac..5 testow ciazowych pozytywnych...dzis obudzilam sie bez bolu piersi..czy to moze swiadczyc ze poronilam? tak sie boje..;/;/

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwariowałas ze tak spytam??? Wrzuć na luz albo idź zrobić betę. Na pewno to nie jest objaw poronienia!!!!! Także glowa do góry.

    vanessa, kapturnica lubią tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytalalam sie ze jak przestaly bolec piersi to niektore poronily bo mialy za malo progesteronu..od samego rana placze i nie moge sie skupic na niczym..Bylam u lekarza 3 dni temu ale powiedzial ze ciaza jest jeszcze nie widoczna bo bardzo wczesna i ze mam przyjsc za 3 tygodnie..

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób poziom beta hcg z krwi i wtedy sie upewnisz ;) a tak poza tym to gratulacje Szczęściaro ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:42

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje poki co, poki nie pojde do lekarza i bedzie to pewna ciaza to chyba nie bede sie umiala cieszyc w pelni, 5 testow a ja ciagle mam w glowie " pewnie pomylka" "zle pewnie wyszly" " 50% ciaz w pierwszych tyg ulegaja poronieniu"...;/ nie powinnam miec takich mysli ale sie boje.

  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wlasnie sobie tlumacze ze jak ma byc to bedzie, i ze nie mam w sumie zadnego wplywu poki co..

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyśl sobie że nosisz w sobie mini szczęście i jest to Twoje wyczekane i że tam zostanie ;) nie denerwuj sie tylko ciesz bo masz z czego ;)

    momo1009 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje nie moge zakladac ze bedzie zle, i sie niepotrzebnie nakrecac. Dziekuje;))* ale same dobrze wiecie jak to jest z tym nakręcaniem się, strachem itd..

    kierzynka, kierzynka, kierzynka, momo1009 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pewnie jakbym zobaczyła dwie krechy na pięciu testach to skakałbym z radości bez cienia stresu, tyle na to czekam ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak i robilam przez pierwsze dni, dopoki nie naczytalam sie o poronieniach samoistnych, o tym ze baaardzo duzo kobiet nawet nie wie ze jest w ciazy a porania, itd. a ja w sumie testy robilam kilka dni przed terminem okresu i 3 wyszly pozytywnie kolejne 2 zrobilam juz w dzien spodziewanego okresu i tez pozytywne, wiec ciaze wykrylam baardzo wczesnie, stad moje obawy ze moge jeszcze okres dostac..;/

  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka widze ze 12 cykli staran..;/ bardzo mi przykro, ale tez wierze ze bedzie i u Ciebie ok;)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, ze ten post napisala jskas 18-latka, ktora nie moze uwierzyc ze jest w ciazy. Tak jak napisala Ci dziewczyny powyzej zrob bete przybajmniej 2 razy a wszystko bedzie jasne.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiat z objawami ciążowymi (typu ból piersi, mdłości/wymioty) jest tak, że raz są potem znikają, potem wracają i właściwie nie ma na nie reguły. Piersi mogą spokojnie przestać boleć, za kilka dni ból może powrócić i znów nie będzie dawał spokoju, ale równie dobrze może zastąpić go inny objaw.
    Można odczuwać pełen pakiet objawów i poronić, a można nie odczuwać praktycznie wcale i donosić ciążę bez problemów.

    Jeżeli bardzo się martwisz zrób betę + poziom progesteronu, jeśli będzie niski mykać na szybko do lekarza i medycznie wspomóc organizm, z samego siedzenia i martwienia się nic nie przyjdzie.
    (Betę należy powtórzyć po 48h żeby móc ocenić czy poziom jest dobry, pojedynczy wynik o niczym nie świadczy.)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ