X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny szybko odpowiedzcie
Odpowiedz

Dziewczyny szybko odpowiedzcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zrobiłam 3 testy ciazowe, wyszly pozytywnie, czy moga sie mylis? byly to 3 rozne testy

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie masz torbieli ani kriwomoczu (zapalenie pęcherza) to myślę że raczej ciąża :) jeżeli chcesz być pewna to zrób betę, ona nigdy się nie myli, ale 3 testy kazdy innej firmy to wątpię żeby się myliły, po cichu Gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 20:19

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 10:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje :)

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje;)

  • 88macola Przyjaciółka
    Postów: 102 136

    Wysłany: 24 lipca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje! wydaje mi się, że 3 testy nie mogą się mylić :) Czekamy na dobre wieści ! :)

    Nikoś <3 <3 <3
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 24 lipca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro szukam gina w mojej okolicy, pracuje w takich warunkach ze nie moge byc w ciazy... promieniowanie itp,firma elektroniczna, ciezkie sprzety, duzo stresu, a w sumie test zrobilam bo boli mnie brzuch i troche sie boje

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie. Nie mozesz pracowac w tamtym miejscu a nie nie mozesz byc w ciazy.piekne testy :*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ