X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DZIEWCZYNY ZE ŚLĄSKA! GDZIE SIĘ LECZYĆ???
Odpowiedz

DZIEWCZYNY ZE ŚLĄSKA! GDZIE SIĘ LECZYĆ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie.

    Dziewczyny, jestem zdesperowana... Staram się od 15 cykli, ten już taki byle jaki bo po prostu gdzieś tam myślę, po co się starać, przecież i tak nie będę matką. Ale nie będę się użalać nad sobą. Po prostu chciałabym wiedzieć w końcu CO JEST ZE MNĄ/MOIM P NIE TAK!?

    Chodzę do gin na nfz, od wczoraj robi mi monitoring, dziś o ile dobrze pamiętam komórka miała 1,7 jakichś jednostek a endo 0,62 (?) to 9dc. i pytam ją co, jak miesiące będą lecieć a ja dalej nie zajdę. To wtedy do kliniki niepłodności. W między czasie byłam u gina prywatnie(innego) to nie robiąc mi żadnych badań, hormonó już mnie zapisał na 20 maja na laparoskopię. I teraz nie wiem co robić olać tych lekarzy i iść do kliniki niepłodności? Choć wydatki mnie przerażają? Czy czekać u tej gin na nfz aż zrobi mi hsg na fundusz i może wyśle gdzieś na inseminację na fundusz? Czy olać to wszystko W JASNĄ CHOLERĘ?

    A może jest tu ktoś z okolic Katowic, Zabrza, Gliwic, Bytomia (+-50km) kto zna z autopsji RZECZOWEGO lekarza?

    ehh...:((

    sory za osobny temat, jeśli nikt nie zechce odpowiedzieć to temat pójdzie na dół i zapomnimy o nim.

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci moge polecic dr.Koze z Katowic

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr. Bystrzejewskiego. Przyjmuje w Katowicach i Chorzowie.
    Świetny lekarz, troskliwy, cierpliwy. Poświęca pacjentce tyle czasu i uwagi ile ona potrzebuje.
    Wizyta kosztuje 150 zł z USG i (jak jest potrzeba) cytologią.

    Jak chcesz mogę Ci podać na niego namiary.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 13:17

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 marca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta, przepraszam ale Ty nadal jestes zdesperowana. Wydaje mi się że okłamujesz sama siebie. Odpuśc trochę bo zwariujesz... Ja bym radziła dokończyć monitoring, poczekać na owu, pobzykać się i czekać do @. Jeśli nadal nic w następnym cyklu zrób badania na hormony. Wiem że czekanie się dłuży, ale gorączka w niczym tu nie pomoże. Tego i tak nie przyspieszysz. Z tego co mi wiadomo to nie starasz się tyle by już była potrzeba robić hsg lub inseminację. Czekaj do owu. Ja miałam teraz monitoring i bardzo mi to pomogło, bo wiem na 100% kiedy owu była.

    iza30 lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy możecie polecić kogoś, kto robi monitoring z prawdziwego zdarzenia (przekonałam się, że to naprawdę nie jest takie oczywiste) i nie bierze za to za każdym razem kwoty jak za zwykłą wizytę, tylko w "pakiecie", albo po prostu za takie wizyty monitorujące płaci się mniej niż za zwykłe?
    Nie wyobrażam sobie płacić 3, czy choćby tylko 2 razy po 180 zł, bo tyle bierze mój ginekolog, a spotkałam się też z cenami 200 i nawet 300 zł za wizytę.
    Nie każdy lekarz oferuje monitoringi i nie każdy się na tym zna. Kiedyś jeden ginekolog (inny, wcześniejszy), jak się potem okazało tylko udawał, że wie na czym to polega.
    Dlatego chciałabym pójść do kogoś, kto naprawdę wie co robi i jest zwolennikiem monitoringu i go stosuje, a nie tylko słyszał, że coś takiego jest.
    Oczywiście bardzo będę wdzięczna za namiary na lekarza najlepiej z okolic Katowic, Sosnowca, Będzina, Dąbrowy G. itp., ale może też być z trochę dalsza, wtedy będą mogły skorzystać również inne osoby.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka, nie o to chodzi, bo to, że nie mogę mieć dziecka to z tą myślą się oswoiłam i tego nie przeżywam jak mrówka okres, ale nie oswoiłam się z myślą, że ewidentnie jestem na coś chora i nie wiem na co, skoro ciąży nie ma. I do tego chce dojść. A laparoskopia to nie moja decyzja a ginekologa, bo stwierdził, że jeśli 15 miesięcy się nie udaje to coś musi być na rzeczy i zaczyna od laparoskopii. ;) dziś byłam też na monitoringu i w 11 dc komórka 1,83 cm i endo 0,76 cm.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam dr D. Mercika, pracuej w klinice Gyncentrum w Katowicach i ma prywatny gabinet w Rudzie Śląskiej, wizyta z usg to 80zł

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Grzonka - Żory, Bytom.
    moja siostra sobie go chwali, też mieli problemy ale z tym doktorem im się udało

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia sorry nie doczytałam że to juz 15 c :/ Mój gin też mówił że jeśli koło 15cs nie udałoby mi się zajść to chciałby zrobić hsg, ale też i badania nasienia. Czy Twój robił? bo to też istotne. Zrobiłaś wszystkie badania hormonów? Ja już jestem po całej serii badań. No i biore euthyrox 25 a od niedzieli duphaston, bo gin stwierdził że w tamtym cyklu byłam w ciąży tylko poroniłam.
    Na razie skup się na badaniach i na monitoringu. Niech lekarz zrobi hsg i do przodu :) Wiem że to cięzkie ale spokój spokój i jeszcze raz.... :) Musisz przeczekac na luzie te badania i wtedy będzie wszystko jasne. Mój gineks mi powiedział, że silny stres doprowadza niekiedy do tego że blokuje całkowicie owulację dlatego trzeba sobie naprawde choc troche odpuścić :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ