X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwne Krwawienie
Odpowiedz

Dziwne Krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 16 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim mam pewnien problem. Mam 21 lat, 2 razy już poronilam do ostatniego poronienia doszło 3 Kwietnia tego roku. 13 lipca miałam dostać miesiączkę cykle po poronieniu mi się zmieniły i trwają 34-35 dni. W niedzielę 10 lipca miałam duża ilość zabarwionego krwią śluzu na samym początku była to jasno czerwona krew pod wieczór zmieniła się w brązowa nie było mocno obfite ponieważ przez cały dzień z użyłam około półtorej podpaski. Krwawienie minęło następnego dnia. We wtorek wróciło na około godzinne lekkie plamienie i minęło aż do środy późnego wieczoru i znowu przestało po około 2 godzinach krew była tylko widoczna na papierze. W czwartek to samo co w środę potem minęło aż do piątku wieczorem i po chwili przestało rano wstałam i krew widoczna tylko na papierze minęło po godzinie. Od niedzieli mam częste skurcze brzucha taki dziwny ból i jest mi non stop nie dobrze test robiłam ale wyszedł negatywny. Mam też infekcje pochwy od środy. Czy któraś z was miała podobnie i wie może czy się tym martwić czy nie? Lekarz to olal i powiedział że nie ma się czym martwić mieszkam za granicą więc tylko lekarz rodzinny mnie bada chyba że dostanę skierowanie do ginekologa.
    Dodam że zwykle przy miesiączkę towarzysz mi silny ból z powodu którego zwijam się z bólu i ledwo mogę co kolwiek robić i bolą mnie mocno piersi a tym razem nic nawet nie odczulam że mam miesiączkę.
    Może któraś z was miala podobna sytuację?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc moze po poronieniu cykle ci sie wydluzyly a przyvtym sa mniej obfite i mniej bolace.bedziesz w Polsce to koniecznie idz do polskiego gina

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 17 lipca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że to już mój 3 cykl po poronieniu i do tej pory miałam dalej normalne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może miałaś cykl bezowulacyjny, może miałaś kiepskie endometrium. Przyczyn może być kilka.

  • Natiii203 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 31 lipca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że miałam krwawienie implatacyjne jestem w ciąży mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie ok bo już jestem po 2 poronieniach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ