Forum Starając się - ogólne Dziwne nocne poty
Odpowiedz

Dziwne nocne poty

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melonia18 Nowa

Wysłany: 24 października 2016, 06:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam do was pytanie . Od jakieś pory przed okresem około 2 dni mam dziwne poty nocne. Dodam że mam 24 lata i badania hormonów ok. Mam lekką niedoczynność tarczycy ale już ustabilizowana . Poty występują głównie na klatce piersiowej. Czy któraś z was również coś takiego ma?? Dodam że poty tylko podczas spania

Maja
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed miesiączką obniża się poziom hormonów więc poty mogą jak najbardziej występować. Może jest też prostsze wyjaśnienie - masz za ciepło w sypialni lub ubierasz się do spania za ciepło.

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF 02.2019 ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF 01.2020 ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET 13.10.2021
    5dpt - 3,79❤🙏
    7dpt - ?

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2
  • Melonia18 Nowa

Wysłany: 24 października 2016, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napeewno nie jest to wina temperatury w sypialni ani ubierania się za ciepło

Maja
  • Melonia18 Nowa

Wysłany: 24 października 2016, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nikt nie spotkał się jeszcze z takimi potami ?

Maja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego