X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwne nocne poty
Odpowiedz

Dziwne nocne poty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melonia18 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 października 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam do was pytanie . Od jakieś pory przed okresem około 2 dni mam dziwne poty nocne. Dodam że mam 24 lata i badania hormonów ok. Mam lekką niedoczynność tarczycy ale już ustabilizowana . Poty występują głównie na klatce piersiowej. Czy któraś z was również coś takiego ma?? Dodam że poty tylko podczas spania

    Maja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed miesiączką obniża się poziom hormonów więc poty mogą jak najbardziej występować. Może jest też prostsze wyjaśnienie - masz za ciepło w sypialni lub ubierasz się do spania za ciepło.

  • Melonia18 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 października 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napeewno nie jest to wina temperatury w sypialni ani ubierania się za ciepło

    Maja
  • Melonia18 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nikt nie spotkał się jeszcze z takimi potami ?

    Maja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ