X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwne nocne poty
Odpowiedz

Dziwne nocne poty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melonia18 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 października 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam do was pytanie . Od jakieś pory przed okresem około 2 dni mam dziwne poty nocne. Dodam że mam 24 lata i badania hormonów ok. Mam lekką niedoczynność tarczycy ale już ustabilizowana . Poty występują głównie na klatce piersiowej. Czy któraś z was również coś takiego ma?? Dodam że poty tylko podczas spania

    Maja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed miesiączką obniża się poziom hormonów więc poty mogą jak najbardziej występować. Może jest też prostsze wyjaśnienie - masz za ciepło w sypialni lub ubierasz się do spania za ciepło.

  • Melonia18 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 października 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napeewno nie jest to wina temperatury w sypialni ani ubierania się za ciepło

    Maja
  • Melonia18 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nikt nie spotkał się jeszcze z takimi potami ?

    Maja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ