X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwne objawy - czy mam szanse na ciąże? bardzo prosze o pomoc
Odpowiedz

dziwne objawy - czy mam szanse na ciąże? bardzo prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    zaczne moze od tego ze zaczeły mi sie rok temu problemy z hormonami, w listopadzie ub roku byłam w szpitalu na endokrynologii i tam stwierdili podejrzenie wpn bo wysokie androgeny, ale stwierdzili mi na podstawie wyników hormonów i usg piekna owulacje - to był 11 dzien cyklu.

    prywatnie pozniej wykluczyłam wpn (TK) i 2 miesiace temu poszlam rownież prywatnie do polecanego gino endo i zrobiła mi usg i powiedziała ze nie mam owulacji:(( (na podstawie 1 usg) i ze to wina tsh (2,5) i prolaktyny (35) dostałam euthyrox najpierw 25, pozniej po polowie bo mialam skutki ub + castagnus, kontrole mialam miec za miesiac. co ciekawe/dziwne powiedziala ze podejrzewa pcos, a wtedy w szpitalu mowili ze jajniki mam ok, co wiecej akurat wtedy jak byłam stwierdzili mi owu..

    w tym cyklu było przytulanko do konca w 8 dniu cyklu, wiec teoretycznie w dzien bezpieczny (ale nie boje sie ciazy wrecz przeciwnie, po prostu tak sie załamałam tym stwierdzeniem braku owulacji ze przestalismy patrzec na dni cyklu) pozniej niestety juz nic bo mielismy duzo spraw na głowie..

    od 19 dc lekko bola mnie piersi, 20 dnia cyklu dostałam plamienia - sluz zabarwiony na rozowo lub przezroczyty z jakby rozowymi kawałkami krwi/nabłonka ale widoczne tyylko na chusteczce, na majtkach miałam 2x małe plamki (brazowe) i to plamienie zaczeło sie 20dc a skonczyło 21dc - myslalam ze 21dc dostane @ wczesniej ale jest 24 dc i nic, a piersi bola koszmarnie.

    jestem zaniepokojona bo NIGDY nie miałam plamienia- jedynie takie zaraz przed okresem, ale dosc obfite i w ciagu dosłownie 2-3h od tego plamienia dostałam okres, a teraz plamienie było i nic, nigdy nie miałam tak a gin na urlopie moge isc dopiero za tydzien.

    wiem ze moze to byc a) nadzerka ale raczej wykluczam bo 2 miesiace temu u gina bylo ok, cytologia 1 b) za mało progesteronu - zawsze miałam w gornej granicy normy poza tym bardzo bola mnie piersi a za to odpowiada przeciez progesteron

    jak myslicie czy jest jakas mozliwosc ze te plamienia oznaczaja ciaze? jaka mam szanse w 8dc?

    nie chce sobie robic nadziei i boje sie robic test :(

    czuje sie jakbym miała typowy PMS ale od 20 dnia cyklu a zawsze miałam najwczesniej 3 dni przed @

    aha @ zawsze miałam co 28-29 dni, sporadycznie 27

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 11:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, jeszcze jedno (chociaż chyba wpadam juz w paranoje) wczoraj poszłam na piwo z chlopakiem, znajomymi (nie hejtujcie, bo czy nie jestem w ciazy dopiero dzisiaj mnie naszło, myslalam ze w ogole to nie jest mozliwe...) i kupilismy po 3 piwka dla kazdego, wypiłam 1, 2 mi kompletnie nie wchodziło wypiłam 3 łyki dałam chłopakowi, 3 wypiłam niecała połowe i nie dosc że czułam sie jak po 4-5 piwach (!) to na dodatek mnie nieco zemdliło, zmuliło i ogarneło mnie takie zmeczenie ze ledwo doszłam do domu (nogi jak z waty) mimo ze to było 10 min spacerkiem.

    Chociaz równie dobrze to mogło byc przemeczenie po pracy a ja wpadam w jakas paranoje:((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nie wie:(?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ