X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny cykl
Odpowiedz

Dziwny cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nori94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. Jestem tu nowa więc jeśli źle złożyłam temat albo coś innego to proszę wybaczcie. Sprawa wygląda tak że staram sie z mężem o drugie dziecko... Moje cykle do tej pory to28-29dni i nagle bum ostatni okres miałam 25.12.2018. W 13 dniu cyklu intensywne codzienne starania. Od 19dnia cyklu cycki jak arbuzy ból podbrzusza na piersiach żyły tem 37.4. Wczoraj 23 dc wszystko minęło cycki jjak flaki brzuch nie boli... A ja plamie. Co mi jest...? Moje cykle były książkowe. Czy ktoś był w podobnej sytuacji...? Proszę o odpowiedź. Ppzdrawiam

  • Anielka90 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem nowa ale już co nieco przeszłam... No dziwne to wszystko 23 dc to trochę wcześnie na jakieś objawy. No ale różnie bywa. Robiłaś test? Bierzesz jakieś leki? Duphaston?

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zarodek się zagnieżdża :)

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Anielka90 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka tak się skupiłam na tym że to dziwne, że nie pomyślałam o najprostszym. Ale masz rację to może być ZARODEK :-)

  • anastasia95 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam tez jestem tu nowa i chce sie poradzić :) od kilku lat lecę na stosunku przerywanym... A 3 miesiące temu po dłuższej przerwie, zaczęłam spolżyć z nowym partnerem z ktorym się nie zabezpeczalam i według kalendarza z kilka razy w dni płodne a w tym ostatnim przed owulacja czyli w grudniu od tego momentu moje dwie @ nie byly takie jak zawsze, ogólnie Okres mam 6 dni cykle srednio33 dni. zawsze zaczyna sie mega boleśnie... I zawzze cos tam leci, a teraz. Pierwsza @ przez 2 dni polecialo. W 3 dniu tylko taka nitka krwi, w 4-5 znowu nieco polecialo i 6 tez nitka koniec. A drugi to juz wg. Zaczęło sie ze pol dnia tylko mialam jakby sluz ale brazowy jasny potem cos tam polecialo. 2-3 dniu tez troche ale to nie było to co zawsze (samo to ze nie potrzebuje podmywania sie wystaczy chusteczka nawilżana) 4 dzień tylko przy korzystaniu dwie kropki spadły i przy podieraniu jest plamienie widoczne i nitka krwi na caly dzien... to samo 5 dzien( dodam ze w 4-5 dniu trochę wysiłku miałam i normalnie by ze mnie leciało) Jutro jest 6dzien pewnie dalej nic nie poleci. I pytanie jest takie czy jest szansa ze to ciaza? Robilam test w 3 dniu 1 @ wyszedł negatywny. Prawy jajnik pobolewa, puchna mi nogi i rece i od grudnia mam ciagne wzdety i niekiedy bolacy brzuch. I kompletnie nie wiem co o tym sadzic... Pomocy :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ