X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny cykl miesiaczkowy..
Odpowiedz

Dziwny cykl miesiaczkowy..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tu nowa ale juz od dawna sledze watki dotyczyce kobiet starajacych sie o dziecko Mam spory dylemat na temat mojego cyklu miesiaczkowego. 07.11.14 wyjelam implant antykoncepcyjny po 5 dniach dostalam miesiaczke (13.11.14) trwala 5 dni normalne krwawienie. Lekarz poinformowal mnie ze plodnosc wraca bardzo szybko i ze nie ma zadnych przeciwskazan na rozpoczecie staran o dzidziusia juz w pierwszym cyklu. Tak wiec zaczelam odliczanie i obserwacje zblizaly sie dni plodne 12 dc i 13dc sluz plodny oczywiscie przytulanko bylo. a ku mojemu zdziwieniu na 14dc dostalam plamienia ktore trwalo 4 dni (slabe plamienie na wkladce brazowe) dzisiaj jest 27dc test ciazowy negatywny tylko co mnie bardzo zdziwilo to to ze zrobilam rowniez test owulacyjny i zdecydowanie wyszedl pozytywny (druga kreska tak samo mocna jak kontrolna) teraz nie mam pojecia czy te plamienie w polowie cyklu bylo miesiaczka i dopiero teraz mam owulacje? Obecnie szyjka srednio niska a sluz mleczny lekko rozciagliwy. temperatura utrzymuje sie od kilku dni 37.0 nie mam pojecia co o tym myslec?? czy jest ktos kto mial podobne doswiadczenia?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długo byłaś na tej wkładce? Antykoncepcja hormonalna ma to do siebie, że potrafi nieźle rozwalić hormony i później przez jakieś kilka miesięcy po odstawieniu się normują... Więc różne dziwne rzeczy się mogą teraz dziać :D Gdyby jakieś niepokojące objawy się utrzymywały, to zawsze możesz się dla pewności przejść do lekarza.

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impant antykoncepcyjny mialam 8 miesiecy.Jego dzialanie polegalo na wstrzymaniu owulacji. Lekarz tlumaczyl mi ze plodnosc wraca niemal natychmiast. Mowil rowniez ze nie ma potrzeby czekac kilka cykli na rozpoczecie staran o dziecko. Niestety nie mam mozliwosci odwiedzic tutaj ginekologa ani wykonac jakichkolwiek badan (mieszkam w UK) dla tutejszych lekarzy wszystko jest w normir :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w normie ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak... Antyki hormonalne bardzo mieszają w gospodarce hormonalnej, więc daj sobie czas na unormowanie.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ