X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny okres ....
Odpowiedz

Dziwny okres ....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • werka46 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałabym sie dowiedzieć mianowicie okres mialam 22 wrzesnia trwał 3 dni z 2 dniowym plamieniem. Tylko ze ten okres był slabiutki ,przez trzy dni podpaska była czysta tylko na papierze trochę krwi i skrzepow, a czułam jakby leciało ze mnie. Dodam ze w 3 dniu dostałam gorączki z powodu anginy :(. Teraz czuje sie dobrze tylko ze głową mnie cały czas pobolewła i piersi szczypta. Boje sie testować zeby sie nie zdolowac jedna kreska. Nie wiem czy ten okres mozna nazwać okresem jak podlaska czysta była , jednak ze brzuch mnie wtedy bolał teraz nic. Prosze o poważne dip. Z góry dziekuje

    ...
  • werka46 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za błędy

    ...
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    na Twoim miejscu zrobiłabym jednak test. Trochę dziwnie, że skrzepy miałaś, ale każdy organizm jest inny. Nikt Ci nie napisze czy to 100% ciąża czy tak słaba @ była spowodowana chorobą :(

    Enii lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • mriabelka Przyjaciółka
    Postów: 84 37

    Wysłany: 13 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdź beta z krwi

    bo może to być ciaza
    niektóre kobiety mimo iż są w ciązy mają co miesięczne plamienie

    mriabelka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ