X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny okres i wysoka temperatura po nim
Odpowiedz

Dziwny okres i wysoka temperatura po nim

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nekoii Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Zacznę od tego, że moje okresy zawsze były skąpe. Zwykle podpaski zmieniam nie dlatego, że brudne tylko... niehigienicznie jest chodzić w jednej tyle czasu.

    Ale tym razem mój okres był totalnie dziwny:
    Pierwszego dnia tradycyjnie ból nie do zniesienia (na szczęście bez mdlenia i pogotowia), krwawienie jak zwykle nieduże (na upartego stykła by jedna podpaska na dzień i noc, ale wiadomo zmieniać trzeba częściej).
    Drugi dzień ból mniejszy, krwawienie jeszcze słabsze.
    Trzeci dzień - bólu brak, po nocy podpaska czysta, w ciągu dnia krwawienie jak drugiego dnia.
    I dziś jest czwarty dzień, ponownie po nocy podpaska czysta, a teraz to bardziej plamienie niż krwawienie mam.
    I najdziwniejsza rzecz - dziś mnie zaczęły boleć sutki i są wrażliwe (jak zawsze przed okresem), no i temperatura do 36,9 podskoczyła, gdzie zawsze po okresie mam 36,4-36,5...

    Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może to być spowodowane jakąś infekcją czy coś? Albo może jakiś stan zapalny się rozwija? Miała któraś z was podobnie?

  • Nekoii Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że ostatni cykl to był mój pierwszy cykl z dupkiem. Może to on mi tak namieszał?

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 1 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam podobnie i nie znam przyczyny. podejrzewam cykl bezowulacyjny, bo chyba nadal progesteron trzyma. idę w poniedziałek do gina, wiec dowiem się więcej

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Nekoii Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl na pewno był z owulacją - miałam monitoring. W 14 dc był 22 mm pęcherzyk, w 16 dc już po nim śladu nie było i od 16 dc brałam dupka. 3 dni po skończeniu dupka zaczął się ten dziwny okres...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 09:01

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 października 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle robiłaś test?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Nekoii Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w dniu w którym dostałam okres. Zobaczyłam jedną kreskę, a godzinę później zaczęło się krwawienie.
    No i przed rozpoczęciem okresu temperatura spadała, pierwszego dnia okresu miałam 36,6. Mierzę temperaturę w pochwie, więc 2 i 3 dnia nie mierzyłam. Jak 3 dnia rano miałam czystą podpaskę to stwierdziłam, że od jutra mierzę. No i dziś mi właśnie taka wysoka wyszła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 09:08

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 1 października 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    mam podobnie i nie znam przyczyny. podejrzewam cykl bezowulacyjny, bo chyba nadal progesteron trzyma. idę w poniedziałek do gina, wiec dowiem się więcej
    mowie o aktualnym cyklu :) . poprzedni byl piekny, ale co z tego :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Nekoii Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    mowie o aktualnym cyklu :) . poprzedni byl piekny, ale co z tego :(

    A to co innego. Ja nie wiem za bardzo co o tym cyklu myśleć. Poprzedni był dokładnie taki sam jak wszystkie - wyraźny skok po owulce, temperatura przez około 7 dni utrzymywała się wysoko, potem zaczęła spadać a w dniu rozpoczęcia okresu zeszła do lini podstawowej.
    Jedyny co było inne to potwierdzenie owulacji monitoringiem i dupek na noc przez 10 dni... No i teraz ten dziwny okres...
    Martwię się że to może jakiś stan zapalny czy zakażenie się tam nie rozwija.
    Ale mojego gina teraz nie ma - na urlopie, wróci dopiero 13 października... Chyba będę musiała się przejść do innego.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 1 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi endo powiedzial ze moze byc przetrwale cialko zolte ktore nadal produkuje progesteron i teraz moze byc bez owulki, ale to trzeba koniecznie sprwadzic u ginekologa

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Nekoii Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba trzeba poszukać innego gina póki ten mój nie wróci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 10:03

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 1 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bedzie chyba lepiej :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ