Forum Starając się - ogólne dzni płodne a skurcze maicicy
Odpowiedz

dzni płodne a skurcze maicicy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • frankapzn Znajoma

Wysłany: 19 grudnia 2018, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku dni mam dni płodne (odpowiedni sluz spadek i skok temp) , wczoraj była owulacja jednak trochę mnie niepokoi fakt iz od kilku dni mam takie delikatne skurcze macicy nie są jakoś bardzo bolesne ale je czuje i zaczęłam sie denerwować czy to jest normalne? starym się już kilka miesięcy jednak takie objawy mam dopiero teraz. Dodam że miesiąc temu miałam stwierdzonego polipa ale po zastosowaniu tabletek się wchłonął, na usg tuż po miesiączce nic już nie było widać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego