X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne endometrioza i starania sie o dzidzie....
Odpowiedz

endometrioza i starania sie o dzidzie....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aniak100 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!! Czy któraś z Was ma endometrioze, nie ma jednego jajnika i zaszła w ciążę?
    ?????????????????????????????

    aniak100
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 17 maja 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam endometrioze, w porę usunięto torbiele endometrialne i ogniska endometriozy a we wtorek mam wizytę kontrolną po laparoskopii, a starania wznawiamy od następnego cyklu

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam endometriozę 10 września czeka mnie druga laparoskopia. Mam nadzieję że tym razem nie pójdzie na marne.

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez mam endometrioze i guzy na obu jajnikach, za tydzien mam wizyte u gina w uk to zobacze co mi powiedza. pozdrawiam :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciolka ma endometrioze, mieszka w UK zostala zakwalifikowana do invitro i w zeszlym roku urodzila zdrowego chlopca.

    Q82doi09kub0318v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam endometrioze i 4 ty cykl staram się o dzidzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ella wrote:
    Moja przyjaciolka ma endometrioze, mieszka w UK zostala zakwalifikowana do invitro i w zeszlym roku urodzila zdrowego chlopca.


    a zaszła naturalnie w ciążę? czy przez in vitro?

  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a zaszła naturalnie w ciążę? czy przez in vitro?

    Od razu zakwalifikowali ja do invitro i urodzila po implantacji in vitro

    Q82doi09kub0318v3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ