Forum Starając się - ogólne Endometrium 13 mm w 22 dc, niejednorodne, po owu
Odpowiedz

Endometrium 13 mm w 22 dc, niejednorodne, po owu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka

Wysłany: 25 kwietnia 2019, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

Jak w temacie - w 22 dc po owu mam endometrium 13 mm i jest niejednorodne. Pomijając kwestię niejednorodności, czy 13 mm utrudnia zagnieżdżenie zarodka?

Mój lekarz dziś stwierdził, że tak ale w internetach różnie piszą...

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2020, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia DRP wrote:
    Hej dziewczyny

Czy któraś ma wiedzę w tym temacie?

Sprawdziłam wynik z lutego 2019, endomeyrium miałam w 21 dc - 16,1 mm

Dzięki z góry za opinię!

Witaj jak Twoja sytuacja z endometrium???

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego