Forum Starając się - ogólne Endometrium 13 mm w 22 dc, niejednorodne, po owu
Odpowiedz

Endometrium 13 mm w 22 dc, niejednorodne, po owu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka

Wysłany: 25 kwietnia 2019, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

Jak w temacie - w 22 dc po owu mam endometrium 13 mm i jest niejednorodne. Pomijając kwestię niejednorodności, czy 13 mm utrudnia zagnieżdżenie zarodka?

Mój lekarz dziś stwierdził, że tak ale w internetach różnie piszą...

• 35latka Autorytet

Wysłany: 7 maja, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia DRP wrote:
    Hej dziewczyny

Czy któraś ma wiedzę w tym temacie?

Sprawdziłam wynik z lutego 2019, endomeyrium miałam w 21 dc - 16,1 mm

Dzięki z góry za opinię!

Witaj jak Twoja sytuacja z endometrium???

Lenka
    Amh 1,25 (4 kwietnia 2019)
    3 inseminacje z Clo😐 w 2019 nieudane.
    Progesteron 21 dni cyklu od 15 do 48😳
    Prolaktyna 3
    Amh obecnie 1.0
    Tsh 2.00
    W 3 dniu cyklu Fsh 5,93
    Lh 4,71
    Pakiet tarczycowy wynik super
    Brak mi sił do walki....
    Resztą wyników ok.
    Soni hcg Jajowody drożne, lewy jajowód lekko skręcony.
    Czynnik męski 0%
    13.01.2019. Pozytywny test ciążowy-ciąża biochemiczna.
    Kariotyp u mnie i u męża ok
    Akupunktura
    Punkcja 7.02.2020
    Dwa maluchy IMSI 👬z 5 doby✊✊✊🙏🙏🙏
    Akupunktura, dieta i mleczko pszczele...
    Histeroskopia, pogrubione endometrium, leczenie Proverą dwa cykle.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.