Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman wrote:
    Laski mam już wyniki nifty!!!!!!!!!

    Ale muszę czekać do wieczora z odczytaniem bo chce razem z moim M.🥲

    Ale stres!! Idę na trening bo nie usiedzę
    Kurde jak szybko! Na pewno będzie wszystko gites 😁❤️🤞

  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman - super! zazdroszczę pozytywnie ;) w którym tygodniu i dniu dokładnie pobierałaś krew?
    Są zakłady co do płci?

    preg.png
  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobierałam w poniedziałek czyli wg owu 10+5.
    Ale w piątek na usg z wymiarów młode przykoksiło do 10+4, wiec w poniedziałek mogło być tez 11+0. Jakoś te okolice :)

    Edit. My myślimy ze dziewczynka! Ale w sumie tak szybko przyszły wyniki że nie zdążyłam spytać szerszego grona. Jak Wy obstawiacie?😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2023, 18:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman wrote:
    Pobierałam w poniedziałek czyli wg owu 10+5.
    Ale w piątek na usg z wymiarów młode przykoksiło do 10+4, wiec w poniedziałek mogło być tez 11+0. Jakoś te okolice :)
    Myślę,że przy skończonym 11 tygodniu to już na bank powinno wyjść . Ja czekam do USG 20.06 i jeżeli wymiary będą zadowalające to od razu spuszczam krew💪🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2023, 18:38

    ELka lubi tę wiadomość

  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, ciągle Was podczytuję i trzymam kciuki 💚

    Widzę, że dużo z Was robi nifty, przyznam, że w żadnej ciąży nie robiłam, nigdy żaden lekarz nawet nie wspomniał żeby zrobić, jedynie usg i test pappa, plus konsultacja z genetykiem. Robicie same z siebie, czy macie zalecenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder, ja myślę że dziewuszka💪😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope... wrote:
    Hejo, ciągle Was podczytuję i trzymam kciuki 💚

    Widzę, że dużo z Was robi nifty, przyznam, że w żadnej ciąży nie robiłam, nigdy żaden lekarz nawet nie wspomniał żeby zrobić, jedynie usg i test pappa, plus konsultacja z genetykiem. Robicie same z siebie, czy macie zalecenia?
    Ja jestem obarczona wieloma chorobami,więc obawiam się,że w przypadku płodu z wadami (czego nawet staram się nie dopuszczac do głowy🤞) noszenie takiej ciąży oznaczałoby dla mnie może nawet i najgorsze. Ja po prostu muszę wiedzieć jak najszybciej,bo nawet zdrowa ciąża to już i tak w moim przypadku spore ryzyko😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2023, 23:24

    ELka lubi tę wiadomość

  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder stawiam że babeczka 😍❤️❤️

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman, ja nie mam przeczuć, ale czekam na wieści ✊🍀

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder wow czekamy na wieści 🫶 moje przeczucia się nigdy nie sprawdzają więc nawet nie strzelam hehe

    Hope ja robię sama z siebie z racji wieku. Ale w sumie nawet jakbym była młodsza to też bym robiła dla świętego spokoju.

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowa dziewucha! 💖

    Hope..., nick nieaktualny, ELka, alauda, Zielone.Słońce, Andelulla, ChocoMonster, Beezi, malutka203, M94, Magdaalena91, Angelika95, Cukruś, Angi90 , agentka93, Emka06, moonflower, pluto_nova lubią tę wiadomość

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman wrote:
    Zdrowa dziewucha! 💖

    Gratki 😍

    WonderWoman lubi tę wiadomość

  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope a co do motywów do zrobienia nifty, to u mnie po prostu tak jak ELka na końcu dopisała, dla świętego spokoju 😉

    Beezi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder cudowne wiadomości ❤️❤️❤️ jejciu ale ulga ❤️❤️❤️ różowo miiiiii lalala

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2601 4346

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder, gratulacje córeczki. 💕💕

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman, suuuuper! ❤️ najważniejsze, ze zdrowa. ☺️🌸 No i dziewczyny są ekstra😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2023, 21:20

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman ❤️❤️❤️ Super, gratulacje ❤️

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman, gratuluję córeczki, cudowne wiadomości 🥰❤️

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder, wielkie gratulacje! wiedziałam że kobitka będzie. 😆. Jak ja ci zazdroszczę, mnie się pewnie trafi chłopak 😂. Muszę zacząć jakoś zaklinać rzeczywistość 😂

    WonderWoman lubi tę wiadomość

  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonder gratulacje! Wspaniałe wieści!! 🩷🌸

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ