X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Estrofem mite... Czy pomaga???
Odpowiedz

Estrofem mite... Czy pomaga???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to brać na poprawe endometrium by się bo bo łatwiej zagnieździlo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę estrofem przy stymulacji z clo, który niestety źle wpływa na endo. Estroefm ładnie podbudowal mi endo i w dniu owu miałam 10mm ☺

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w styczniu brałam estrofem mite od 1 do 21 dnia cyklu, oraz luteinę od 16 do 26 dnia cyklu i wyszło z tego tyle, że 20 dnia cyklu dostałam plamień/okres... Niby estrofem mite nie miałw wspłynąc na cykl, a jednak u mnie rozregulował wszystko.

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie trochę się boję skutków ubocznych :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak malutko dziewczyn to brało? :(

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś gdzieś czytałam, że estrofem czy estrofem mite to lek starodawny i rzadko stosowany :/

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jak na okres w 13dc na bank to przez ten estrofem mite bo nigdy tak nie było :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ