Forum Starając się - ogólne Feminum żel
Odpowiedz

Feminum żel

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dzastina2005 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2017, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane co prawda u mnie starania puki co zawieszone ale nurtuje mnie pewna kwestia. A mianowicie czy stosowanie żelu Feminum do nawilżania podczas stosunku może utrudnić zajście w ciążę. Producent nic nie wspomina o szkodliwym działaniu na jakoś i ruchliwość plemników. A może któraś coś słyszała że się sorawdza przy staraniach o dzidziusia. I jakich w żeli używacie osobiście?

Czarna_porzeczka lubi tę wiadomość

2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

Wyniki nasienia w normie.
    Czekam na sono hsg
  • Selina Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie znam tego żelu, ale jeśli chodzi o lubrykant lub poprawę ruchliwości plemników, to najlepiej Conceive zastosować. Nie jest tani i lepiej kupować przez neta. Jednak ma najlepszą formułę i dobre pH dla plemników

Koniec starań
  • Tanda Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jednym z for znalazłam taką odp na temat Feminum, bo też mam ten żel:

"już wszystko wiem - producent napisał mi że żel nie wpływa na ruchliwość plemników i można go stosować podczas starań o dziecko"

Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • dzastina2005 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda wrote:
    Na jednym z for znalazłam taką odp na temat Feminum, bo też mam ten żel:

"już wszystko wiem - producent napisał mi że żel nie wpływa na ruchliwość plemników i można go stosować podczas starań o dziecko"
    Dzięki za info :)

2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

Wyniki nasienia w normie.
    Czekam na sono hsg
  • melba Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 23:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam info od lekarki,że niestety ale Feminum ma za niskie ph (jak pisze producent 4.0), co nie jest środowiskiem sprzyjającym dla plemników.

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastina2005 wrote:
    Cześć kochane co prawda u mnie starania puki co zawieszone ale nurtuje mnie pewna kwestia. A mianowicie czy stosowanie żelu Feminum do nawilżania podczas stosunku może utrudnić zajście w ciążę. Producent nic nie wspomina o szkodliwym działaniu na jakoś i ruchliwość plemników. A może któraś coś słyszała że się sorawdza przy staraniach o dzidziusia. I jakich w żeli używacie osobiście?
    Hej. Ja stosuje feminum od kilku lat i jestem w ciąży. Aczkolwiek w dniach płodneych starałam się go używać w małych ilosciach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego