X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne fizjoterapia a staranie się
Odpowiedz

fizjoterapia a staranie się

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • K_K Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 7 maja 2016, 11:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od 6 miesiecy jestem w trakcie starania się o dziecko.
  W zwiazku ze stwierdzoną rwą kulszową mam zalecone zabiegi Sollux, Laser, Magnetoterapia, Prad galwaniczny. Ćwiczenia metodą MCKenziego.
  Wiem, że zabiegi są przeciwskazaniem dla kobiet w ciaży.
  Ale czy to dotyczy też starających się o dziecko? Czy powinnam przerwać starania o dziecko w dniach zabiegów. Czy powinnam przerwać starania się o dziecko w całym cyklu, w którym będą zabiegi?
  Mój cykl trwa 29 dni . Zabiegi będę miała od 5-12 dnia cyklu. Zabiegi skonczą się przed owulacją - to jest wystarczające. Czy trzeba zrezygnować ze starań o dziecko w całym cyklu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ