X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Fizykoterapia a staranie się
Odpowiedz

Fizykoterapia a staranie się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • K_K Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 maja 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 6 miesiecy jestem w trakcie starania się o dziecko.
    W zwiazku ze stwierdzoną rwą kulszową mam zalecone zabiegi Sollux, Laser, MG, Prad galwaniczny. Ćwiczenia metodą MCKenziego.
    Wiem, że zabiegi są przeciwskazaniem dla kobiet w ciaży.
    Ale czy to dotyczy też starających się o dziecko? Czy powinnam przerwać starania o dziecko w dniach zabiegów. Czy powinnam przerwać starania się o dziecko w całym cyklu, w którym będą zabiegi?
    Mój cykl trwa 29 dni . Zabiegi będę miała od 5-12 dnia cyklu. Zabiegi skonczą się przed owulacją - to jest wystarczające. Czy trzeba zrezygnować ze starań o dziecko w całym cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie rezygnowala ze staran. Na wszelki wypadek jak pojdziesz pierwszy raz to dopytaj,ale ja nie widze przeciwskazan,tym bardziej,ze bedziesz przed owulacja. Pozdrawiam i powodzenia w staraniach :)

  • marzenka22Walc1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 października 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was próbował połączenia rehabilitacji i fizjoterapii - fizykoterapia? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.: kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu. Dla mnie ruch to zdrowie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ