Forum Starając się - ogólne Fizykoterapia a staranie się
Odpowiedz

Fizykoterapia a staranie się

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • K_K Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 6 maja 2016, 09:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od 6 miesiecy jestem w trakcie starania się o dziecko.
  W zwiazku ze stwierdzoną rwą kulszową mam zalecone zabiegi Sollux, Laser, MG, Prad galwaniczny. Ćwiczenia metodą MCKenziego.
  Wiem, że zabiegi są przeciwskazaniem dla kobiet w ciaży.
  Ale czy to dotyczy też starających się o dziecko? Czy powinnam przerwać starania o dziecko w dniach zabiegów. Czy powinnam przerwać starania się o dziecko w całym cyklu, w którym będą zabiegi?
  Mój cykl trwa 29 dni . Zabiegi będę miała od 5-12 dnia cyklu. Zabiegi skonczą się przed owulacją - to jest wystarczające. Czy trzeba zrezygnować ze starań o dziecko w całym cyklu?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 6 maja 2016, 10:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym nie rezygnowala ze staran. Na wszelki wypadek jak pojdziesz pierwszy raz to dopytaj,ale ja nie widze przeciwskazan,tym bardziej,ze bedziesz przed owulacja. Pozdrawiam i powodzenia w staraniach :)

 • marzenka22Walc1 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 6 października 2020, 10:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś z Was próbował połączenia rehabilitacji i fizjoterapii - fizykoterapia? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.: kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu. Dla mnie ruch to zdrowie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego