X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FORUM - super pomysl :)
Odpowiedz

FORUM - super pomysl :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 10 lutego 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to że się tu znalazłam to wielkie szczęście nie czuje się już samotna ze swoim problemem. Jesteście Super :) myślę ze miejsce takie jakim jest to forum jest czymś wyjątkowym w naszej sytuacji. Za każdym razem gdy przychodzi @ jest mi smutno, czuje się nieudolnie...czasami wkurzają mnie zdjęcia dzieciaków znajomych :/ dlaczego one maja ( mimo ze każda z nich nie planowała), a ja planuje aby dziecko miało dobry dom..... no ale tu z Wami czuje ze jestem zrozumiana... Dziękuję Wam! :)

    Czy tez macie takie doły? czy to tylko ja wariuje ?!

    Buziaki :*

    Malvinka lubi tę wiadomość

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 10 lutego 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem tutaj stosunkowo krótko i tak jak Ty zrozumiałam że nie jestem sama z tym problemem. To forum to kopalnia wiedzy! Mam nadzieję że dzięki doswiadczeniu innych staraczek uda nam się zostać rodzicami. :)

    kookana1987 lubi tę wiadomość

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 10 lutego 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem od niedawna, ogromnie mnie to cieszy, bo z takimi uczuciami już jestem od dawna, a odkąd tu zaglądam, coś zaczęło się zmieniać w moim podejściu, coś się przełamało, jakby krok na przód, i pierwsza @ od dłuższego czasu bez smutku i zamartwiania. O wiele optymistyczniej patrze na wszystko. Bardzo podnoszące na duchu jest prześledzenie wpisów dziewczyn które miały takie same rozterki i zmartwienia a teraz są w ciąży, albo już są mamami. Dobrze ze jesteście i piszecie :)

    martula, kookana1987, Nina82 lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 10 lutego 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nie wspomnę o tym, że mój mąż ma trochę ze na łatwiej :)

    kookana1987, Nina82 lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ