X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Fsh ponad normę
Odpowiedz

Fsh ponad normę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, odebrałam dziś wyniki i mam fsh w fazie folikularnej 25,20mIU/ml gdzie norma wynosi 2,80-11,30.
    Bardzo się tym znartwiłam...
    Czy to może oznaczać, że zajście w ciąże jest mało porawdopodobne.
    Dziś jest 4dc, może za późno wykonałam badanie?
    Lh mam 6,63 mIU/ml

    20140621580114.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4dc jest ok na badanie LH i FSH.

    Przejdź się z tymi wynikami do dobrego lekarza. Może Ci pogłębi diagnostykę w stronę zaburzeń pracy przysadki.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ