Forum Starając się - ogólne Fsh ponad normę
Odpowiedz

Fsh ponad normę

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolka89 Przyjaciółka

Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, odebrałam dziś wyniki i mam fsh w fazie folikularnej 25,20mIU/ml gdzie norma wynosi 2,80-11,30.
    Bardzo się tym znartwiłam...
    Czy to może oznaczać, że zajście w ciąże jest mało porawdopodobne.
    Dziś jest 4dc, może za późno wykonałam badanie?
    Lh mam 6,63 mIU/ml

20140621580114.png
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4dc jest ok na badanie LH i FSH.

Przejdź się z tymi wynikami do dobrego lekarza. Może Ci pogłębi diagnostykę w stronę zaburzeń pracy przysadki.

K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego