Forum Starając się - ogólne furaginum a temperatura
Odpowiedz

furaginum a temperatura

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatek2004 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2013, 05:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zażywanie furaginum na zapalenie pęcherza może podnosić temperaturę?

oncf7ddlzcuroo8c.png

f2wl3e5epqqifoai.png
  • Malvinka Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2013, 06:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie pęcherza może podnieść temperaturę ;) A furaginum pamiętaj nie można brać w ciąży!!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2013, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, z tego co sie orientuje to można furagin w ciąży, moja bratowa często ma problemy z pecherzem i przez 3 ciąże brała furagin

• Ulala Autorytet

Wysłany: 10 marca 2013, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja biorę tez furagine i mi temp akurat spada i sie zastanawiam....
    Co do ciąży- w ulotce pisze zeby nie brać w 1 trymestrze, ale ogólnie mozna brać. Gorzej nie brać bo zapalenie pęcherza moze prowadzić nawet do poronienia wiec lepiej wyleczyć

201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.