Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam, że uwielbiam Was czytać :D zawsze się uśmieję :))))))))))))

basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

• JagoodkaK Autorytet

Wysłany: 23 marca 2013, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszamy :*

h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet

Wysłany: 23 marca 2013, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    Dziewczyny powiem Wam, że uwielbiam Was czytać :D zawsze się uśmieję :))))))))))))

i to nas cieszy :P

h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam zgagi:(a nic nie zjadłam jeszcze co to kurcze ma byc jeszcze niech zgaga mnie dupnie na całego -umre

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladam TV :) nudy jak niewiem :) Ogladam Winx heheheh ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja ogladam TV :) nudy jak niewiem :) Ogladam Winx heheheh ;)

ja tez ola właczyła jej ulubiona bajka hah

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia ja wczoraj w nocy mialam taka zgage ze myslalam ze umre ale zajelam sie moim i ... przestalam o niej myslec heheheh ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ewcia ja wczoraj w nocy mialam taka zgage ze myslalam ze umre ale zajelam sie moim i ... przestalam o niej myslec heheheh ;)

ja biore sie za robote i wziąść niemoge cholera uzaleznienie jak jak?hahahpewnie tak...hah

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uwielbiam bajki !!! Serio tym bardziej te Disneya

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    A ja uwielbiam bajki !!! Serio tym bardziej te Disneya

wysłac ci troszkę haha poczawszy od monster high na jakis księzniczkach

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbie to ja ci moge wyslac ;) heheheh ulubione bajki mojej chrzesniaczki Niki.

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

heheh stary mnie doprowadzi do pionu ja wróci a ja zaś z wami haha

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Barbie to ja ci moge wyslac ;) heheheh ulubione bajki mojej chrzesniaczki Niki.

komputer mam tym zawalony na maxa daj spokój ciagle bajki ocipiec mozna haha

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:

Moj pojechal na fuche.Mam nadzieje ze dosyc szybko wroci ;) Kurcze musze dupe ruszyc i posprzatac ;/ a mnie sie nie chceee.... Wole z Wami pisac niz sprzatac :/ :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:

Moj pojechal na fuche.Mam nadzieje ze dosyc szybko wroci ;) Kurcze musze dupe ruszyc i posprzatac ;/ a mnie sie nie chceee.... Wole z Wami pisac niz sprzatac :/ :D

ja tez hahah,,,a mój w robocie jest....kurcze pojawił mi sie cytrynowy śluz takiego przed @niemiałam...po owu tak

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:

mój pojechał na turniej pingponga i powinnam ten czas wykorzystać na ogarnięcie mieszkania i przygotowania obiadu, ale jakoś tak nie za bardzo mam ochotę na to :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2013, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestan !!! Teraz to fajne bajki robia a nie to co ja ogladalam za dziecka.

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:

mój pojechał na turniej pingponga i powinnam ten czas wykorzystać na ogarnięcie mieszkania i przygotowania obiadu, ale jakoś tak nie za bardzo mam ochotę na to :)

nastepna straciła wene hahah

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Przestan !!! Teraz to fajne bajki robia a nie to co ja ogladalam za dziecka.

krecika hahah

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego