X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam, że uwielbiam Was czytać :D zawsze się uśmieję :))))))))))))

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszamy :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    Dziewczyny powiem Wam, że uwielbiam Was czytać :D zawsze się uśmieję :))))))))))))

    i to nas cieszy :P

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam zgagi:(a nic nie zjadłam jeszcze co to kurcze ma byc jeszcze niech zgaga mnie dupnie na całego -umre

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladam TV :) nudy jak niewiem :) Ogladam Winx heheheh ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja ogladam TV :) nudy jak niewiem :) Ogladam Winx heheheh ;)

    ja tez ola właczyła jej ulubiona bajka hah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia ja wczoraj w nocy mialam taka zgage ze myslalam ze umre ale zajelam sie moim i ... przestalam o niej myslec heheheh ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ewcia ja wczoraj w nocy mialam taka zgage ze myslalam ze umre ale zajelam sie moim i ... przestalam o niej myslec heheheh ;)

    ja biore sie za robote i wziąść niemoge cholera uzaleznienie jak jak?hahahpewnie tak...hah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uwielbiam bajki !!! Serio tym bardziej te Disneya

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    A ja uwielbiam bajki !!! Serio tym bardziej te Disneya

    wysłac ci troszkę haha poczawszy od monster high na jakis księzniczkach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbie to ja ci moge wyslac ;) heheheh ulubione bajki mojej chrzesniaczki Niki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

    heheh stary mnie doprowadzi do pionu ja wróci a ja zaś z wami haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Barbie to ja ci moge wyslac ;) heheheh ulubione bajki mojej chrzesniaczki Niki.

    komputer mam tym zawalony na maxa daj spokój ciagle bajki ocipiec mozna haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

    heheh stary mnie doprowadzi do pionu ja wróci a ja zaś z wami haha

    Moj pojechal na fuche.Mam nadzieje ze dosyc szybko wroci ;) Kurcze musze dupe ruszyc i posprzatac ;/ a mnie sie nie chceee.... Wole z Wami pisac niz sprzatac :/ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

    heheh stary mnie doprowadzi do pionu ja wróci a ja zaś z wami haha

    Moj pojechal na fuche.Mam nadzieje ze dosyc szybko wroci ;) Kurcze musze dupe ruszyc i posprzatac ;/ a mnie sie nie chceee.... Wole z Wami pisac niz sprzatac :/ :D

    ja tez hahah,,,a mój w robocie jest....kurcze pojawił mi sie cytrynowy śluz takiego przed @niemiałam...po owu tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

    heheh stary mnie doprowadzi do pionu ja wróci a ja zaś z wami haha

    Moj pojechal na fuche.Mam nadzieje ze dosyc szybko wroci ;) Kurcze musze dupe ruszyc i posprzatac ;/ a mnie sie nie chceee.... Wole z Wami pisac niz sprzatac :/ :D

    mój pojechał na turniej pingponga i powinnam ten czas wykorzystać na ogarnięcie mieszkania i przygotowania obiadu, ale jakoś tak nie za bardzo mam ochotę na to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestan !!! Teraz to fajne bajki robia a nie to co ja ogladalam za dziecka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    hahahah :D uzalezniajacy to jest Ovu ! A jeszcze bardziej wy dziewczynki :* Co ja bym bez Was zrobila :*

    heheh stary mnie doprowadzi do pionu ja wróci a ja zaś z wami haha

    Moj pojechal na fuche.Mam nadzieje ze dosyc szybko wroci ;) Kurcze musze dupe ruszyc i posprzatac ;/ a mnie sie nie chceee.... Wole z Wami pisac niz sprzatac :/ :D

    mój pojechał na turniej pingponga i powinnam ten czas wykorzystać na ogarnięcie mieszkania i przygotowania obiadu, ale jakoś tak nie za bardzo mam ochotę na to :)

    nastepna straciła wene hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Przestan !!! Teraz to fajne bajki robia a nie to co ja ogladalam za dziecka.

    krecika hahah

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ