X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdzie byłam jak mnie tu nie było??
Odpowiedz

Gdzie byłam jak mnie tu nie było??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2012, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gdzie byłyście po słowa otuchy zrozumienia w czasie starań jak nie znałyście tego forum!!
    kto was pocieszał i dawał rady!!
    Czy było wam lepiej jak nie klikałyście na forum?? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2012, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gdzie mój nowy temat się schował!!! :-)

  • Ewunia Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, czegos tu nie rozumiem. Też napisałam nowy temat, a on gdzieś na końcu..! I odpowiadam, nie było nam lepiej, jak tu nie zaglądałyśmy:)) A ja tu dopiero od dzisiaj :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ