Forum Starając się - ogólne Gdzie rodzić w Kielcach ?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Kielcach ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kosciuszki ja mam kilka kol ktire tam rodziły i jazda mowi nie tylko nie tam dwom wypisaly dzueci z jakas infekcja jefna meczyli przez 2 czy 3 dni bo uparli sie ze ma naturalnie rodzic i w ostatniem momencue byla cc :@

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2015, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej : Mam info z ostatnich 2 lat :) 2 koleżanki i sistra rodziły na Kościuszki i mówią, że dramat. Pod względem opieki nad tobą i dzieckiem - zostajesz sama, bez pomocy ze strony pielęgniarek. Tłumy kobiet na salach. Zero komfortu rodzenia. Moja sistra cioteczna 2 razy rodziła na Prostej i jest bardzo zadowolona - poza tym cześć szpitala już jest po remoncie i wygląda naprawde kusząco :) Byłam w zeszłym tygodniu w odwiedzinach u przyjaciółki (jest w 7 miesiącu), leży bo skierowała ją dr prowadząca ze względu na ból i twardy brzuszek, ale zrobili badania i jest wszystko ok. Ona też jest zadowolona z opieki. Poza tym - dostęp do czajnika, lodówki, ba nawet mikrofalówki i nawet całkiem niezłe obiadki. Czego nie można powiedzieć o Kościuszki. Dziewczyna mojego brata rodziła na Czarnowie i chwaliła sobie bardzo spokój i komfort psychiczny, że "w razie czego" np. powikłań po porodzie nie muszą jej przewozić i rozdzielac z dzieckiem :) (np. ona w innym szpitalu i dziecko w innym). Ja (chociaż dopiero się staram) rozważałabym Prostą - z resztą sama się tam urodziłam :)

Już razem <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego