Forum Starając się - ogólne Gdzie rodzić w Kielcach ?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Kielcach ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kosciuszki ja mam kilka kol ktire tam rodziły i jazda mowi nie tylko nie tam dwom wypisaly dzueci z jakas infekcja jefna meczyli przez 2 czy 3 dni bo uparli sie ze ma naturalnie rodzic i w ostatniem momencue byla cc :@

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2015, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej : Mam info z ostatnich 2 lat :) 2 koleżanki i sistra rodziły na Kościuszki i mówią, że dramat. Pod względem opieki nad tobą i dzieckiem - zostajesz sama, bez pomocy ze strony pielęgniarek. Tłumy kobiet na salach. Zero komfortu rodzenia. Moja sistra cioteczna 2 razy rodziła na Prostej i jest bardzo zadowolona - poza tym cześć szpitala już jest po remoncie i wygląda naprawde kusząco :) Byłam w zeszłym tygodniu w odwiedzinach u przyjaciółki (jest w 7 miesiącu), leży bo skierowała ją dr prowadząca ze względu na ból i twardy brzuszek, ale zrobili badania i jest wszystko ok. Ona też jest zadowolona z opieki. Poza tym - dostęp do czajnika, lodówki, ba nawet mikrofalówki i nawet całkiem niezłe obiadki. Czego nie można powiedzieć o Kościuszki. Dziewczyna mojego brata rodziła na Czarnowie i chwaliła sobie bardzo spokój i komfort psychiczny, że "w razie czego" np. powikłań po porodzie nie muszą jej przewozić i rozdzielac z dzieckiem :) (np. ona w innym szpitalu i dziecko w innym). Ja (chociaż dopiero się staram) rozważałabym Prostą - z resztą sama się tam urodziłam :)

Już razem <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego