X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdzie ta miesiączka?
Odpowiedz

Gdzie ta miesiączka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    mam taki fajny wykresik. Długi jak nigdy, ale fajny. Miałam dużo stresu związanego z zakupem mieszkania, ale ok 17 dnia tempka unormowała się, potem piękny skok i już jest 16 dzień wyższych temperatur. Od dwóch miesięcy nakręcałam się i pewnie objawów szukałam, więc w tym miesiącu daję na luz. Zrobiłam test (nie doczekałam do rana, zrobiłam w południe) i jest negatywny. Więc stwierdziłam, że będzie miesiączka i cierpliwie na nią czekam. Mam pobolewania podbrzusza, ale nie cały czas. Tak pięć minut i koniec. I po paru godzinach znowu. Bolą mnie sutki, może trochę piersi. No cóż, zawsze tak mam przed moją kochaną @. Siedzę w pracy, czuję podbrzusze i myślę OOOO!!! Miesiączka! Ale nadal jej nie ma. Dzisiaj w 16 dniu wyższych temperatur pojawił mi się ogrom śluzu, niby wygląda tak jak płodny, ale jest białawy. Postanowiłam, że jak przez weekend nie dostanę krwawienia to może na betę pójdę. Szyjka jakby mięciutka się zrobiła, więc tym bardziej na moją @ czekam. Czy się doczekam?? Oto jest pytanie :)

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie ile moze sie spoznic okres
    Powinnam juz dostac 21 i nadal nic a dwa tyg przed
    Zaczely juz mnie bolec piersi brzuch tez mnie lekko pobolewal
    A potem przestalo i tak raz boli a raz nie a teraz to juz wcale tylko piersi

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostępnijcie wykresy prosze.Wedy moge coś powiedzieć..bo tak jak nie widze to trudno jest poeiwedzieć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis mialam podobnie tylko ja do @ mam ok tygodnia wiec tez nie wiem

  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój piękny wykresik nadal jest książkowy i tempka nagle w dół. Z 36,8 do 36,2 tak jak w pierwszej fazie. 17 dzień, ach ten ból. Tak też bywa. Więc jednak moja kochana @ idzie. Mam nawet plamienia.

    Ale od przyszłego miesiąca to już na pewno co drugi dzień męża będę wykorzystywać :D

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie raz wystarczy 1 serduszko;D.tAKŻE POWODZENIA;d

  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dużo to niezdrowo. Widziałam wykres, gdzie dziewczyna miała serduszko 2 dni przed owulacją i zaszła w ciąże, a to było jedyne w miesiącu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ