X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne genetyczne problemy zajścia w ciąże
Odpowiedz

genetyczne problemy zajścia w ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa jeśli sie temat pojawił proszę odeślijcie mnie do niego .Jak wspomniałam jestem nowa dokładnie od tego miesiąca śledzę moje ciało ...zastanawiam sie czy jest takie coś jak genetyczne problemy zajścia w ciąże iż moja siostra starała się też bardzo długo ok 6 lat ale udało sie jej ma zdrowa córę i tak pomyślałam że jak kiedyś ja sie starałam 4 lata z kimś innym i teraz mam problemy mimo ze jestem z kimś innym ..hmmm co o tym sądzicie ??

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy o takie cos ci chodzi ale tu jest podobny temat moze tam znajdziesz odp :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/genetyka-a-trudnosci-w-zajsciu-w-ciaze,3567.html

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje jesteś kochana

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas faktycznie genetyka odgrywa duza role .. ale wiem ze dziewczyny pisaly tam ze u nich w rodzinie gdzies tez pojawialy sie problemy wiec mzoe tam znajdziesz odp :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za wyrozumiałość

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ