X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog czego oczekujecie
Odpowiedz

Ginekolog czego oczekujecie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • morelam Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dzieczyny!
    Jestem ciekawa na co zwracacie uwagę wybierając ginekologa?
    Oczywiście poza wiedzą medyczną?
    Chodzi mi o cechy osobowościowe.
    Czy wolicie lekarza który ma dystans, jest chłodny i rzeczowy?
    Czy może ciepłego człowieka?
    I czy płeć lekarza ma dla Was duże znaczenie?

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morelam wrote:
    Hej Dzieczyny!
    Jestem ciekawa na co zwracacie uwagę wybierając ginekologa?
    Oczywiście poza wiedzą medyczną?
    Chodzi mi o cechy osobowościowe.
    Czy wolicie lekarza który ma dystans, jest chłodny i rzeczowy?
    Czy może ciepłego człowieka?
    I czy płeć lekarza ma dla Was duże znaczenie?

    1. Czy pracuje w szpitalu, w którym chce rodzić
    2. Jaką ma specjalizację, kursy itp. - do wyczytania na znanym lekarzu
    3. Ja wolę facetów, ale do babeczki też pójdę ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam dokładnie tak, jak Magda plus chciałabym by lekarz był dociekliwy i nie podchodził do nawet najdrobniejszej sprawy bagatelizująco.
    Dobrze jest gdy właśnie na portalu znanylekarz można zerknąć do grafiku i łatwo wybrać odpowiedni termin wizyty.
    Aaa i nie cierpię gdy lekarz mówi do mnie jak do małego dziecka lub utartymi już sloganami- podam przykład: zapomniałam z pośpiechu zdjąć bieliznę i usłyszałam zdanie typu "codziennie stawiacie przed nami nowe wyzwania" i nie był to bynajmniej żart. Poczułam się wtedy jak na szkoleniu coachingowym :D

    Tak w skrócie najlepiej by lekarz był jak znajomy, żeby można na luzie porozmawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 10:50

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • morelam Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam super lekarza, który niestety nie robi usg.
    Więc na to badanie chodzę do innych lekarzy i ciągle trafiam na strasznych mruków i gburów.
    Nie znoszę takiego mówienia do mnie bezosobowo "położyć się, podnieść biodra w górę itp."
    I nie znoszę jak lekarz nic nie mówi podczas usg, bo nie wiem czy jest coś nie tak...

  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubie milych, kulturalnych i traktujacych z szacunkiem pacjenta
    takich ktoremu mozna zadac kazde pytanie i nie wymusza swoich pogladow, np mowi ze lepiej brac tabletki anty lub nie albo komentuje czemu jeszcze ciazy nie bylo
    slyszalam o takich lekarzach i to bylaby moja ostatnia wizyta

    mam takiego dobrego ginekologa, troszke mnie zawiodl ze zbagatelizowal badania hormonow i poszlam po nie na NFZ do lekarza, ale i tak jest na duzy plus
    lekarz na NfZ zdazyl mnie zdenerwowac na jednej wizycie
    moj gin prywatny jest milym,mlodym cieplym i wulozowanym facetem ktory naprawde swobodna atmosfere wprowadza i dodatkowo ma bardzo dobre kwalifikacje
    dzieki niemu mialam laparoskopie ktora zreszta sam robil w szpitalu

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    na kazdej wizycie robi usg mimo ze place jak za normalna a w cenniku z usg jest drozsza
    jedyna wada to ze tani nie jest
    200 zl za wizyte, z usg 350:/ na szczescie nigdy tyle nie zaplacilam

    16uddqk30vgif7kq.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam do starszego juz faceta tylko dlatego ze jako jedyny na NFZ byl w stanie mnie przyjąć od ręki a nie z miesięcznym czy dwumiesięcznym wyprzedzeniem... Z początku ciąży bylo to dla mnie bardzo ważne a nie że mam czekać na wizytę do 11-12tc. (!!!) Tak wiec poszłam do niego i nie żałuje. Otwarty miły wesoły. Opinie ma rozne-szczerze nie wiem dlaczego. Byłam na 4 wizytach u niego do tej pory i w żadnej nie miałam poczucia ze cos jest nie tak.

    I lekarz powinien byc konkretny, nie tworzyć atmosfery gdzie czuje sie spieta i nie wiem co mogę powiedzieć czy spytać czy zaraz nie burknie mi chamsko, po prostu ludzki ;) jak to wszystko jest w jednym człowieku i jeszcze by sie udało na NFZ to juz marzenie ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ja też mam takiego w wieku 50+ i jest najlepszy. Konkretny, miły, łatwo się z nim kontaktować i przyjmuje na nfz ale ja do niego prywatnie chodzę, bo kolejki omijam. Zapłaciłam maksymalnie 100 zl za wizyte a ostatnio wcale plus jeszcze w ramac profilaktyki zrobił usg jamy brzusznej i tarczycy mezowi (mnie oczywiście też)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ