X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog dla staraczki - Warszawa i okolice
Odpowiedz

Ginekolog dla staraczki - Warszawa i okolice

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szafirkowa Znajoma

Wysłany: 11 kwietnia 2016, 05:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostro zastanawiam się nad zmianą lekarza... już bardzo długo staramy się o dziecko (ponad 2 lata) i niestety żadne z jętego leczenia nie przyniosło rezultatów, dlatego też myślę o konsultacji z innym specjalistą. Szukam ginekologa, który diagnozuje na podstawie badań, robi monitoring i zna się na temacie niepłodności. Wiem, że mogę pewnie marzyć aby znaleźć takiego lekarza na NFZ, ale może ktoś z Was ma kogoś kogo mógłby polecić, bo ja nie wiem już co robić. Najlepiej jakby lekarz przyjmował w Warszawie lub okolicy (np. Legionowo). Czekam na Wasze opinie, za każdą będę dozgonnie wdzięczna...

• Szafirkowa Znajoma

Wysłany: 13 maja 2016, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2016, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się pod pytanie, od niedawna jestem w Warszawie i szukam kogoś godnego polecenia niekoniecznie na NFZ.

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • never give up Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam dr. Południewskiego, ul. Krucza 6 w Warszawie. Dr. Południewski ma ogromną wiedzę w temacie leczenia niepłodności. To jest i będzie na zawsze mój lekarz.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2016, 19:19

relghdgenv7rm5nv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 czerwca 2016, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polacam dr Sawickiego jak to mowia lekarz od robienia dzieci pomogl mi i moim znajomym :) srdecznie polecam przyjmuj na niskiej w warszawie

• lulu_ovufriend Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2016, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Połujańskiego w Medicoverze.

qdkk3e5e8pqfcpg2.png

n59ycwa1tmfbsmtq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ