X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog Łódź
Odpowiedz

Ginekolog Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuję info o dobrym ginekologu w Łodzi. Chodzi mi o lekarza/ lekarkę odpowiedniego dla pary, która ma problem z zajściem. Obecnie chodzę do dr Lipeckiej, ale dostać się do niej graniczy z cudem, a ja potrzebuję kogoś bardziej dostępnego i przede wszystkim z doświadczeniem jeśli chodzi o leczenie niepłodności.

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo proszę o pomoc :)

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 11 lutego 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Salve Medica. Tam jest dużo lekarzy zajmujących się trudnościami w zajściu w ciążę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ