Forum Starając się - ogólne Ginekolog Łódź
Odpowiedz

Ginekolog Łódź

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bergo Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2014, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuję info o dobrym ginekologu w Łodzi. Chodzi mi o lekarza/ lekarkę odpowiedniego dla pary, która ma problem z zajściem. Obecnie chodzę do dr Lipeckiej, ale dostać się do niej graniczy z cudem, a ja potrzebuję kogoś bardziej dostępnego i przede wszystkim z doświadczeniem jeśli chodzi o leczenie niepłodności.

82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Bergo Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo proszę o pomoc :)

82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • malu Przyjaciółka

Wysłany: 11 lutego 2014, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Salve Medica. Tam jest dużo lekarzy zajmujących się trudnościami w zajściu w ciążę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ