Forum Starając się - ogólne Ginekolog Rzeszów
Odpowiedz

Ginekolog Rzeszów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma

Wysłany: 9 października 2017, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki z Rzeszowa i okolic polećcie jakieś dobrego lekarza (prywatnie)który faktycznie zleci serie badań i zna się na swojej pracy a najważniejsze który nie traktuje pacjentek taśmowo bo przerobiłam już kilku jak nie kilkunastu a nad części badań nie miałam zleconych pełnej diagnozy brak jedynie wykluczenie pcos a już trochę staramy się o dziedzie bez rezultatu. Moze któraś z was ma pozytywne doświadczenia z jakimś konkretnym lekarzem i w końcu pomógł was w zafasolkowaniu ?! :)

Yanadis
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego