X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog w niedziele
Odpowiedz

Ginekolog w niedziele

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annakowalska Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , mam pytanie czy któraś z Was kojarzy czy w rejonie rybnika, żor , gliwic przyjmuje jakiś ginekolog w niedziele ? Chodzi o potwierdzenie :)

    annakowalska
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tylko Izba Przyjęć ..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie potwierdzenie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś (jeszcze za nim planowaliśmy mieć dziecko) jak też myśleliśmy, że jestem w ciąży (okazało się, że jednak to nie ciąża) to siostra dzwoniła po lekarzach. Tylko dr Białek zgodził się mnie przyjąć. Co prawda w szpitalu (bo akurat miał dyżur) ale musiałam zapłacić. Przy okazji jest tam laboratorium 24h i też robiliśmy betę (oczywiście też musiałam zapłacić). Numer spokojnie znajdziesz na necie.
    Daj znać koniecznie czy ktoś Cie przyjął no i jak wynik ;)))

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej poczekac do poniedzialku ? Jeden dzien nic nie zmieni ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzenie czego??
    Jeśli to ciąża, to potrwa jeszcze min. 8 miesięcy. Spokojnie możesz poczekać do poniedziałku i wtedy potwierdzić.
    POTWIERDZAM: w poniedziałek nadal będziesz w ciąży (jeśli faktycznie ją masz).
    P.S. własnie zaoszczędziłas 300 zł.
    annakowalska wrote:
    Witam , mam pytanie czy któraś z Was kojarzy czy w rejonie rybnika, żor , gliwic przyjmuje jakiś ginekolog w niedziele ? Chodzi o potwierdzenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 17:47

    zwei_kresken, Maczek, Katarzyna87, Fatim, mar, Lianna, Molcia, dżona, kate55, Lilla My, Amelcia, Eva82, Mona_M, Summerka lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka lauda ma absolutną rację :D

    lauda., Amelcia, zwei_kresken, Eva82 lubią tę wiadomość

  • Niespodzianka Koleżanka
    Postów: 57 51

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mozna byc az tak w gorącej wodzie karanym. Kazda z nas czeka tu na swoje maleństwo tak wiec 1 dzien cię nie zbawi. Nie nakręcają sie tak, bo potem moze byc ci smutno.

    kate55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ