X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog w poradni ginekologiczno polozniczej
Odpowiedz

Ginekolog w poradni ginekologiczno polozniczej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alenka89 Ekspertka

Wysłany: 4 kwietnia 2017, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam dzisiaj u ginekologa z powodu infekcji głównie, ale pomyślałam że zapytam czy martwić się że już ponad pół roku nie ma ciąży. A ona mi mówi żebym się zgłosiła do poradni leczenia niepłodności jeśli podejrzewam że mogę mieć problem. Czy korzystacie z usług takich specjalnych poradni? Wydawało mi się że podstawowe badania powinien zlecić lub podpowiedzieć zwykły ginekolog.

• Alicja81 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem z dużą częścią ginekologów z NFZ jest taka, że on sie nie angażują aż tak bardzo szczególnie w niepłodność.
    Dziwie sie bo pół roku starań to jeszcze mało. Mówi sie o tym, że rok starań i wtedy ew. zacząć szukać przyczyny braku ciąży.
    Zresztą założę się, że ten sam ginekolog prywatnie miały całkiem inne podejście do tematu. A badań nie zlecają z oszczędności.

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • alenka89 Ekspertka

Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czytam że wielu ginekologow zleca po pół roku podstawowe hormony i zaleca zrobić badanie nasienia. Oczywiście na własny koszt.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ