X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gynazol a wczesna ciąża
Odpowiedz

Gynazol a wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 16 października 2017, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! Staram sie długo z mezem o rodzenstwo dla mojej N. Ostatnio dopadla mnie infekcja, lekarz przepisal Gynazol. Zaaplikowalam go w 16 dniu cyklu po czym okazalo sie, ze jestem w ciazy. Czyli zaaplikowalam zaraz po owaulacji.
    Umre z nerwow...a lekarz wiedzial, ze sie staramy....ale wtedy na monitoringu stwierdzil, ze owulacji raczej nie bylo!
    Mial ktos podobna sytuacje? I wszystko dobrze sie skonczylo? :(

    Dżastina88 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 16 października 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaOvulanka wrote:
    Dziewczyny!!! Staram sie długo z mezem o rodzenstwo dla mojej N. Ostatnio dopadla mnie infekcja, lekarz przepisal Gynazol. Zaaplikowalam go w 16 dniu cyklu po czym okazalo sie, ze jestem w ciazy. Czyli zaaplikowalam zaraz po owaulacji.
    Umre z nerwow...a lekarz wiedzial, ze sie staramy....ale wtedy na monitoringu stwierdzil, ze owulacji raczej nie bylo!
    Mial ktos podobna sytuacje? I wszystko dobrze sie skonczylo? :(
    Bo pewnie była wcześniej a on nie dojrzal.. nie martw sie bo jak bedziesz sie denerwować to tylko gorzej dla twojego dzidziusia.. Gynazol to nie jest wcale jakiś mocny lek, mi po nim nie przeszła infekcja, poza tym aplikujesz go do pochwy więc raczej małe ryzyko że dostał sie gdzieś dalej, spokojnie :)

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ