Forum Starając się - ogólne Gynazol a wczesna ciąża
Odpowiedz

Gynazol a wczesna ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaOvulanka Koleżanka

Wysłany: 16 października 2017, 04:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! Staram sie długo z mezem o rodzenstwo dla mojej N. Ostatnio dopadla mnie infekcja, lekarz przepisal Gynazol. Zaaplikowalam go w 16 dniu cyklu po czym okazalo sie, ze jestem w ciazy. Czyli zaaplikowalam zaraz po owaulacji.
    Umre z nerwow...a lekarz wiedzial, ze sie staramy....ale wtedy na monitoringu stwierdzil, ze owulacji raczej nie bylo!
    Mial ktos podobna sytuacje? I wszystko dobrze sie skonczylo? :(

3jgxyx8dyout0sx3.png
  • anyzratak Autorytet

Wysłany: 16 października 2017, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaOvulanka wrote:
    Dziewczyny!!! Staram sie długo z mezem o rodzenstwo dla mojej N. Ostatnio dopadla mnie infekcja, lekarz przepisal Gynazol. Zaaplikowalam go w 16 dniu cyklu po czym okazalo sie, ze jestem w ciazy. Czyli zaaplikowalam zaraz po owaulacji.
    Umre z nerwow...a lekarz wiedzial, ze sie staramy....ale wtedy na monitoringu stwierdzil, ze owulacji raczej nie bylo!
    Mial ktos podobna sytuacje? I wszystko dobrze sie skonczylo? :(
    Bo pewnie była wcześniej a on nie dojrzal.. nie martw sie bo jak bedziesz sie denerwować to tylko gorzej dla twojego dzidziusia.. Gynazol to nie jest wcale jakiś mocny lek, mi po nim nie przeszła infekcja, poza tym aplikujesz go do pochwy więc raczej małe ryzyko że dostał sie gdzieś dalej, spokojnie :)

w57ve6hhjly3ikxq.png

f2wlsg18eqe4k6w0.png

01.01.2021 nasz aniołek 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ