X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gynecentrum bielsko biała opinie
Odpowiedz

Gynecentrum bielsko biała opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 maja 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Czy któraś z Was leczyła lub leczy się w gyncentrum w Bielsku? Możecie coś powiedzieć na temat tej kliniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 19:23


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczę u dr Czerwińskiej. Wizyty krótkie ale konkretne. Jestem zadowolona z szybkiego wykrycia problemu i wdrożenia odpowiedniego leczenia.

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglądała pierwsza wizyta? Jakie badanie Wam zleciła?

    Ja właśnie byłam u tej Pani doktór wczoraj i jestem niemile zaskoczona a czytając opinie myślałam, że to dobra lekarka


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne jesteś wkurzona krótka wizyta ? Cyz coś jeszcze ?
    Pierwsza wizyta to był krótki wywiad i badałam AMh Wit d i coś jeszcze ale nie pamiętam. Potem umówiliśmy się tak żeby trafić w owulacje. Podała mi zastrzyk ovitrele ale nie mogło się udać bo miałam niedrozne jajowody. Potem zleciła Lh fsh i estradiol w 2,3 DC potem hsg czyli posiew pochwy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ