X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Hashimoto a ciąża
Odpowiedz

Hashimoto a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 listopada 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piątek dowiedziałam się że choruję na Hashimoto. TSH co prawda 3,1, hormony obwodowe też w normie ale aTPO 3000 i w USG pęcherzyki zapalne. Od 9 cykli nie zaszłam w ciążę, w 2006 roku poroniłam (nie wiedziałam, że jestem w ciąży). Mam pytanie ilu Hashimotkom udało się zajść i bezpiecznie urodzić? Mój endo jest wielkim optymistą (chwała mu za to) ale ja wolę się miło zaskoczyć, niż przykro zdziwić. Przy jakim TSH udało się Wam zaskoczyć i jak przebiegała ciąża. Wiem, że każda z nas jest inna ale jesteśmy tu po to żeby dzielić się doświadczeniami. :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 17 listopada 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) ja również choruję na Hashimoto TSH 4.70 a teraz w ciazy 3,20

    anty TPO miałam 330 , jak narazie jest wszytsko ok , fakt na początku ciaza była zagrozona a teraz jest ok :)
    Mój lekarz ginekolog , endokrynolog powiedzial jedynie co to brac leki typu Euthyrox , które juz wczesniej brałam i tyle

    Zaczynamy 23 tydzień jutro :) Oby do marca

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 listopada 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca- życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania :)

    juicca lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam hashimoto. Jak mi lekarz powiedział, że to choroba nieuleczalna to się o mało nie załamałam. Ale zaraz dodał, że tyle kobiet to ma i 3/4 nawet nie wie o tym i można z tym żyć.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)ja mamtez ta chorobe..zaszlam w ciaze z wynikiem 3.80 ale w 5 tyg poronilam co bylo przyczyna glebokiego stresu raczej..teraz mam 2,46 i szukam dobrego endo-gina znacie jakis?w wawie dodam...

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam to dziadostwo i problem było jeszcze prolaktyna , lekko podwyższona progesteron gdy zaszłam w ciążę to brałam tylko eutyrox i dostinex , a do ciąży doszło przy kuracji Clo bo moje pęcherzyki były ale znikały lub nie rosły wiec u mnie problem gonił problem , ale dzięki Bogu zmiana gina i się udało!!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluję i mam nadzieję, że nam się tez uda :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja a gdzie chodzisz do gina?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ