X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne HCG wynik
Odpowiedz

HCG wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 30 lipca 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam badanie HCG sama z siebie 14 lipca wynik wynosił 158291,44, z własnej ciekawości zrobiłam także badanie 27 lipca wynik wyniósł 156888,32. Wysłałam wyniki do lekarza, mówił, żeby powtórzyc 28 lipca, więc powtórzyłam i wynik wyniósł 159960,98. Jestem już prawie w 11 tygodniu ciąży. Lekarz zalecił wizytę w poniedziałek, więc nie wiem czy powinnam się martwić....

  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 30 lipca 2023, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson1996 wrote:
    Robiłam badanie HCG sama z siebie 14 lipca wynik wynosił 158291,44, z własnej ciekawości zrobiłam także badanie 27 lipca wynik wyniósł 156888,32. Wysłałam wyniki do lekarza, mówił, żeby powtórzyc 28 lipca, więc powtórzyłam i wynik wyniósł 159960,98. Jestem już prawie w 11 tygodniu ciąży. Lekarz zalecił wizytę w poniedziałek, więc nie wiem czy powinnam się martwić....

    Dlatego w takim tygodniu ciąży nie oznacza się już bety, a wiarygodne jest tylko USG. Wiem, że chciałaś sprawdzić z ciekawości, ale teraz zamiast tego to siedzisz i się stresujesz. Idź jutro do lekarza na wizytę, niech sprawdzi co się dzieje i jeśli jest wszystko ok to na następny raz nie rób takich badań 🙂.

    Polaya lubi tę wiadomość

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 30 lipca 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to już wiem, że nie powinnam robić, to nie miałabym problemu. Hmm nie wiem może lekarz zalecił wizytę z tego względu, żebym się nie denerwowała też bo jestem po poronieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ