Forum Starając się - ogólne Herbata na płodność BabyZauber
Odpowiedz

Herbata na płodność BabyZauber

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PoMarzenia Ekspertka

Wysłany: 3 maja, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy stosowała któraś z was herbatę ziołową BabyZauber? Bo zakupiłam dla siebie i partnera, ale nie wiem czy można ją normalnie pić przez cały cykl czy np. tylko do owulacji, na opakowaniu jest napisane, że po 2 filiżanki dziennie i nic poza tym.
    Takie ma składniki:
    przywrotnik, listki rozmarynu, krwawnik pospolity, trawa cytrynowa, liście malin, lippia cytrynowa, bazylia
    Czy nie zablokuje mi owulacji i nie zaszkodzi w ewentualnym zapłodnieniu jeżeli będę piła cały cykl? 🤔

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 19:51

👼🏻 6tc

⏳ Starania o pierwsze 👶🏻 od 2018

♀️ Wyniki hormonów w normie
    ❌ TSH: 2,62

♂️ Astenoteratozoospermia

💊 Clostilbegyt 1 tab co 2 dzień przez 80 dni
    💊 Extra sperm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego