X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne hormon LH w cyklu miesięcznym
Odpowiedz

hormon LH w cyklu miesięcznym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dziubas Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podpowiedzcie mi proszę, bo juz sama mam mętlik w glowie. Ostatni okres miałam 5 maja , owulację mialam 19 maja(mialam wszystkie objawy owu), a ze względu na to,że karmię piersią ,mam dośc nieregularne cykle, od grudnia do 5 maja wynosiły od 26 do 33 dni, natomiast teraz nie dostałam w ogole @( w ciąży nie jestem, zrobiłam aż 4 testy ciążowe), chociaz z tego,co wiem ,podczas karmienia piersią może nie wystąpić @ , natomiast do owulacji moze dojść, w związku z czym postanowiłam zakupic test owulacyjny i wczoraj wieczorem i dziś po południu wykonałam test owu i na każdm z nich pojawily sie 2 kreski ,z tym ,że w polu testowym kreska słabsza . Teraz zastanawiam się ,czy oznaczać to może ,że zbliża mi się owulacja i stężenie LH wzrośnie, czy moze ten hormon wydzielany jest w czasie całego cyklu i stąd ta slabsza kreska na teście?? Dodam ,że staramy sie z mężem o drugie dziecko i bardzo mi zależy na wyłapaniu tych dni :) Dziekuje z góry za odpowiedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 13:39

    ola
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ