X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Hormon stresu
Odpowiedz

Hormon stresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki mam pytanko do Was, jak sobie radzicie ze stresem?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od poziomu stresu i źródła. Czasem z bezsilności popłaczę i przechodzi albo idę spać. Inna opcja to zajmuję się innymi rzeczami, posprzątam, ugotuję, upiekę coś poprawiającego humor, zrobię sobie babskie SPA, włączę rozluźniający film :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak albo zakupy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, płacz dość często pomaga. Tylko potem człowiek opuchnięty przez całą dobę...

    Pomaga mi też gadanie na forum. I zajęcie się moim hobby oraz audiobooki :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bawię się z psem albo czytam ;-) zwierzaki pomagają :-)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja waczam muzyke jak najglosniej, najlepiej rock albo jakis metal :-). Czasami przy tym placze


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płacz oczyszcza i daje ujście emocjom. W trakcie starań miałam kilka momentów małej załamki, że musiałam się wyryczeć i od razu było lepiej :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam załamkę, ostatnie dwa dni już było lepiej, nawet mężu zauważył, że zaczynam się uśmiechać. A dzisiaj znowu cały dzień w łóżku, nie zrobiłam nic, choć miałam zaplanowane kilka rzeczy... Przed chwilą skończyłam ryczeć... Póki było dobrze to dziewczyny z pracy pisały codziennie jak tam, a teraz ponad tydzień od zabiegu i żadna się nie odzywa. Powiedzenie, że przyjaciół poznaje się w biedzie znowu się u mnie sprawdza...

    A teraz puściłam muzykę na full, otwarłam czekoladę i zaczynam porządki w szafach! Forum pomaga mi bardzo. Raczej jestem typem samotnika i wolę wygadać się pisząc niż mówiąc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Ja dzisiaj mam załamkę, ostatnie dwa dni już było lepiej, nawet mężu zauważył, że zaczynam się uśmiechać. A dzisiaj znowu cały dzień w łóżku, nie zrobiłam nic, choć miałam zaplanowane kilka rzeczy... Przed chwilą skończyłam ryczeć... Póki było dobrze to dziewczyny z pracy pisały codziennie jak tam, a teraz ponad tydzień od zabiegu i żadna się nie odzywa. Powiedzenie, że przyjaciół poznaje się w biedzie znowu się u mnie sprawdza...

    A teraz puściłam muzykę na full, otwarłam czekoladę i zaczynam porządki w szafach! Forum pomaga mi bardzo. Raczej jestem typem samotnika i wolę wygadać się pisząc niż mówiąc...
    Myślę, że koleżanki, nie chcą Cię urazić..nie wiedzą jak zacząć rozmowę..odezwij się pierwsza, zobaczysz później czy faktycznie to z troski o Ciebie czy czegoś innego..nie poddawaj się i walcz dalej :)
    Ja jem .. zajadam stres kilogramami słodyczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey też miałam koleżankę, której ciąża obumarła w 18 tygodniu..i czasem do niej napiszę. Ona nie odpisuje, więc czekam teraz aż będzie gotowa. Nie chcę się narzucać..pewnie to samo myślą Twoje znajome.
    Powiem szczerze, że nie byłam w tej sytuacji i poprostu nie wiem czy pisząc do niej poraz wtóry jak się czujesz ( wiedząc, że na pewno psychicznie fatalnie) nie będzie jeszcze gorzej :(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z galerii, pospacerowalam i lepiej się czuje.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ u mnie dziewczyny weszły na moje stanowisko w pracy, żal im dupę ściska, że jak wrócę to jedna z nich zostanie zdegradowana stopień niżej... W tym cały problem, takie koleżanki...



    też by mi się przydały jakieś zakupy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 16:40

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem odreaguje alkoholem wiem że przy staraniach to jest nie wskazane ale jak nie wytrzymuje to lampka wina :-)albo wyruszam na spacer. W środę byłam na baaaarrddzooo długim spacerze świeże powietrze inny punkt widzenia. Ogólnie ostatnio uderzyłam w pracę i dobrze mi z tym.

    Toxey a co do koleżanek z pracy ja po stracie zmieniłam numer nie chciałam mieć z nikim kontaktu ale znowu moje dziewczyny cały czas odzywały się a ja nie miałam siły tłumaczyć się rozmawiać a przede wszystkim było mi głupio i wstyd że mnie się to przydarzyło a w dodatku w pracy miałam 2 dziewczyny w ciąży różnica 2-3 tygodnie więc tym bardziej to przeżywałam. U Ciebie świeża sprawa i bardzo Ci współczuje ale jak masz ochotę to płacz i bądź sama mnie to pomagało :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 listopada 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dodatni test hipisiatko :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ